Dzisiaj jest: 6.6.2020, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Trzynastego wszystko zdarzyć się może…

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Trzynastego wszystko zdarzyć się może… a na pewno wydarzy się Maraton Horrorów!

Trzynastego wszystko zdarzyć się może…

Materiał sponsorowany


W najbliższy piątek sieć kin Helios zaprasza na Maraton Horrorów! Na pierwszy ogień pójdzie tytuł „W lesie dziś nie zaśnie nikt” – polski slasher, w którym zobaczymy między innymi Julię Wieniawę i Wojciecha Mecwaldowskiego. Po złapaniu oddechu widzowie zobaczą horror „Brahms: The Boy II”, a NMF zwieńczą aż dwa przedpremierowe filmy – „Więzień Zero” oraz „Furie”.

13 marca, piątek. Data premiery polskiego slashera. Przypadek? Akcja „W lesie dziś nie zaśnie nikt”  rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu... Emocje nie opadną, bo już chwilę później na ekranie pojawi się dobrze znana kinomanom porcelanowa lalka, której daleko jest do niewinności... „Brahms: The Boy II” wbija w fotel! Cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy.

Maraton zakończą aż dwa przedpremierowe hity! „Więzień Zero” dotknie tematyki radykalnych eksperymentów na ludziach. Gdy jeden się nie powiedzie, cała wyspa, na której osadzona jest akcja, stanie się przerażającym labiryntem bez wyjścia dla zdesperowanych bohaterów. „Furie” to natomiast historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry. Stawką będzie jej życie...

Do każdego biletu zostanie dołączony kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up lub Ice Tea). Więcej informacji znaleźć można na stronie www.helios.pl/nmf_horrorow. Do zobaczenia w piątek… trzynastego!

 
-materiały prasowe Kina Helios
Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Odmrażanie turystyki. Senior+ w Przelewicach. GALERIA