Dzisiaj jest: 30.5.2020, imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

Mocny piątek w kinach Helios!

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Kolejny świetny obraz od Jana Komasy w kinach.

Mocny piątek w kinach Helios!

Materiał sponsorowany


Od 6 marca na ekranach kin Helios będziemy mogli zobaczyć doskonały obraz Jana Komasy, reżysera takich hitów jak nominowany do Oscara film „Boże Ciało”, a także „Miasto 44” czy „Sala samobójców”. Znakomita obsada, wśród której nie zabrakło Danuty Stenki, Agaty Kuleszy, Jana Komasy, Macieja Musiałowskiego oraz Macieja Stuhra, w połączeniu z mocnym scenariuszem aż proszą się o natychmiastową rezerwację biletów.

„Sala samobójców. Hejter” to niezwykle aktualny obraz, w którym każdy widz dostrzeże fragment otaczającej go rzeczywistości. Tomek, student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich – rodziców Gabi, przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców.

Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego. Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz bardziej realnych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Miłość od nienawiści dzieli jedno kliknięcie? Na to pytanie odpowie nowy film Jana Komasy już w najbliższy piątek, 6 marca. Bilety na tę doskonałą produkcję czekają pod adresem www.helios.pl/hejter, a także w kinach Helios w całej Polsce.

-materiały prasowe kina Helios

Źródło: Kino Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rafał Trzaskowski w Stargardzie. Photos by Jan Rybaczuk