Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

Tanie ubezpieczenie OC? Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem OC Porowneo.pl!

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

W drożejącym świecie wielu opłat nie jesteśmy w stanie ominąć. Koszty żywności, media, ubrania, podatki czy wydatki na auto, które każdy z nas posiada. Jednym z nich jest obowiązkowe ubezpieczenie OC

Tanie ubezpieczenie OC? Sprawdź najlepsze oferty z kalkulatorem OC Porowneo.pl!

Artykuł sponsorowany


W drożejącym świecie wielu opłat nie jesteśmy w stanie ominąć. Koszty żywności, media, ubrania, podatki czy wydatki na auto, które każdy z nas posiada. Jednym z nich jest obowiązkowe ubezpieczenie OC dla każdego samochodu poruszającego się po naszych drogach. Co możemy zrobić, aby za owe OC zapłacić jak najmniej?

Tanie ubezpieczenie OC na stronie Porowneo.pl

Na rynku funkcjonuje nawet kilkadziesiąt firm ubezpieczeniowych, oferujących swoje usługi kierowcom w bardzo szerokim zakresie. Każdy posiadacz auta będzie miał jednak inne oczekiwania odnośnie dodatkowych ubezpieczeń takich jak Autocasco, Assistance czy wysokość NNW. Nie każdy potrzebuje wysokiego NNW dla innych pasażerów, gdy przez większość roku jeździ sam. Pani która porusza się autem wyłącznie po mieście, nie przyda się pakiet z holowaniem do 400 km, lepsza będzie szybka naprawa na miejscu (o ile będzie możliwa). Takich przykładów jest oczywiście znacznie więcej, dlatego zakres ochrony ubezpieczeniowej auta to bardzo indywidualna kwestia.
 

W tym momencie przegląd oferty poszczególnych kilkunastu ubezpieczalni, zajmie mnóstwo czasu i nie będzie dość przejrzysty. Dlatego z pomocą przychodzą nam wszelkiego rodzaju porównywarki i kalkulatory OC, zawierające wszystkie, a przynajmniej zdecydowaną większość, dostępnych ofert ubezpieczalni. Dane nasze i naszego auta (oraz inne informacje dodatkowe, takie jak: czy przewozimy dzieci, ile kilometrów zamierzamy pokonać w ciągu roku, czy wybieramy się zagranicę, ile osób będzie korzystać z auta, itp.), wpisujemy wyłącznie raz, czym już zaoszczędzamy masę czasu.
 

Kompleksowe wypełnienie formularza pozwoli nam na przegląd najkorzystniejszych dla nas ofert z bezpośrednią informacją, o najważniejszych kwestiach ubezpieczenia i opcjach dodatkowych. Nie potrzeba tutaj dogłębnego wczytywania się w każdą z ofert. Co istotne dostajemy na wierzchu, w przyjemnie podanej formie. Szybko zorientujemy się, które firmy ubezpieczeniowe mają dla nas najlepsze oferty (często mogą przestawić kilka wariantów cenowych).

Porowneo.pl – sprawdź gdzie kupisz najtańsze ubezpieczenie auta

Z pomocą przychodzi nam kalkulator OC dostępny na stronie porowneo.pl w którym znajdziemy najkorzystniejszą dla nas ofertę na OC, AC czy NNW. Sprawdź kalkulator ubezpieczenia samochodu Porówneo.pl. Bogaty zakres ochrony i tańsze ubezpieczenie o 20, 30 czy nawet 50 % jest możliwe. Przegląd dostępnych ofert w porowneo.pl zajmie tylko kilka minut, tyle potrzeba do wypełnienie formularza. Gdy już odnajdziemy interesującą nas ofertę, możemy zakupić ubezpieczenie online lub umówić się na rozmowę z konsultantem, który poprowadzi nas przez cały proces zakupowy.
 

Porowneo.pl to nie tylko kompleksowe ubezpieczenie auta. W ofercie dostępne są także ubezpieczenia turystyczne, wakacyjne i podróży, ubezpieczenia nieruchomości czy ubezpieczenia majątkowe. Dostępnych jest kilkanaście czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Wyłącznie solidne, znane i wypłacalne firmy. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA