Dzisiaj jest: 28.9.2020, imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Zagłosuj na świąteczną magię

Dodano: 8 miesięcy temu

Choć okres bożonarodzeniowy już za nami, warto wrócić na chwilę do wspomnień sprzed kilku tygodni.

Zagłosuj na świąteczną magię

Stargard bierze udział w plebiscycie Świąteczna Magia Miast. To konkurs na najpiękniejszą iluminację świetlną. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 26.02. (środa).
 

Plebiscyt obejmuje dwie kategorie. Stargard startuje w nim jako miasto niebędące na prawach powiatu. Każdego dnia jedna osoba może oddać jeden głos, niezależnie od kategorii. To bardzo proste – wystarczy zarejestrować się tutaj, podając adres e-mail. Warto każdego dnia zaglądać na stronę www.fotoportal.markaterytorialna.pl i głosować na nasze miasto. Przy okazji można obejrzeć zdjęcia świątecznych iluminacji i przypomnieć sobie ten wyjątkowy nastrój.
 

Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia nasze miasto ozdabiają tysiące światełek w różnych lokalizacjach. Mieszkańcy zachwycają się choinkami – na Rynku Staromiejskim oraz na rondzie im. S. Pajora. Nie brakuje chętnych do zdjęć z anielskimi skrzydłami albo w saniach św. Mikołaja. W 2019 r. przy Młodzieżowym Domu Kultury stanęła też zupełnie nowa iluminacja – stargardzka gwiazda w towarzystwie stalaktytów.
 

Grafika: Marka Terytorialna

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - King Wilki Morskie. Photos by Jan Rybaczuk.