Dzisiaj jest: 29.2.2020, imieniny: Lecha, Lutomira

Alibi na środę brzmi „Bajecznie bogaci Azjaci”

Dodano: miesiąc temu Autor:

W najbliższą środę stargardzianki będą się zaśmiewały oglądając opartą na bestsellerze Kevina Kwana romantyczną historię Kopciuszka z tytułem profesorskim, narzeczonym

Alibi na środę brzmi „Bajecznie bogaci Azjaci”

- dziedzicem wielkiej fortuny i teściową z koszmaru.


Pochodząca z Nowego Jorku łagodna i empatyczna Rachel Chu zgadza się pojechać ze swoim chłopakiem — Nickiem Youngiem do Singapuru na ślub jego najlepszego przyjaciela. Rachel cieszy się, że po raz pierwszy zobaczy Azję, ale jednocześnie denerwuje się przed spotkaniem z rodziną Nicka.
Zupełnie niespodziewanie dowiaduje się, że jej chłopak nie wspomniał o kilku istotnych szczegółach ze swojego życia. Okazuje się, że jest potomkiem jednej z najzamożniejszych rodzin w kraju. Fakt, że Rachel jest jego dziewczyną, sprawia, że biorą ją na cel zazdrosne panny z towarzystwa i niepochwalająca tego związku matka Nicka.

Atrakcyjna pani profesor nie da sobie w kaszę dmuchać. Z pomocą przyjdzie jej ekscentryczna koleżanka ze studiów Peik Lin. Rachel wie, że wyrwanie Nicka rodzinie nie jest synonimem zwycięstwa. Aby naprawdę wygrać, musi się wykazać nie tylko sprytem, ale też dojrzałością i znajomością ludzkiej psychologii.

Film w 2019 roku zdobył nagrody dla najlepszej komedii na dwóch festiwalach i nagrodę za scenografie przyznaną przez Gildię Scenografów. Jest jednym z niewielu filmów, w których grają wyłącznie aktorzy pochodzenia azjatyckiego.

Rezerwujcie bilety, jeszcze troszkę zostało.
http://83.12.180.110/sckrezerwacja/OrderTickets.aspx?event_id=28499.

Film zapewni nam alibi na 2 godziny, a sponsorzy jak zwykle zapewnią dodatkowe atrakcje. Seans, już w najbliższą środę 29 stycznia, rozpoczyna się  o 18:30.
Zabierzcie z sobą koleżanki, bo to nasze, babskie wyjście.


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA