Dzisiaj jest: 2.7.2020, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Stargardzcy policjanci pomogli mamie 2 letniej dziewczynki błyskawicznie i bezpiecznie dojechać do szpitala

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Policjanci stargardzkiej drogówki bez chwili wahania pomogli mamie 2 letniego dziecka, które jak wynikało z przekazanej informacji połknęło tabletkę do zmywarki.

Stargardzcy policjanci pomogli mamie 2 letniej dziewczynki błyskawicznie i bezpiecznie dojechać do szpitala

Dziewczynka miała pianę w buzi, więc zagrożenie było ogromne.
 

Dzień policjantów ze stargardzkiej drogówki zaczął się jak każdy inny. Przygotowanie do służby, pobranie sprzętu, odprawa służbowa. Ale każdy dzień w tej służbie jest inny. I tak było również tym razem.
 

Policjanci patrolujący nasze miasto zostali zatrzymani przez kierującą, która oświadczyła, że pilnie jedzie do szpitala z 2 letnią córką, która połknęła tabletkę do zmywarki.

Mundurowi bez chwili zastanawiania się, o sytuacji poinformowali dyżurnego stargardzkiej komendy, a następnie przy użyciu sygnałów błyskowych i dźwiękowych bezpiecznie przepilotowali kierującą do stargardzkiego szpitala, gdzie dziecku natychmiast udzielono pomocy.
 

Z informacji, którą posiadamy wiemy, że dziewczynce nic poważnego się nie stało.
 

Pomagamy i chronimy zgodnie ze słowami roty, który każdy z nas wypowiadał wstępując w policyjne szeregi. Bez względu na porę i czas jesteśmy gotowi zawsze nieść pomoc.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Elite Shooting Skills Camp. Photos by Jan Rybaczuk