Dzisiaj jest: 13.8.2020, imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Od niedzieli nowy rozkład jazdy pociągów

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:

15 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów.

Od niedzieli nowy rozkład jazdy pociągów
Podróżni muszą przygotować się na zmiany.

W niedzielę, 15 grudnia, zmieni się rozkład jazdy pociągów w całej Europie. Zmiana rozkładu to wynik dopasowania oferty do oczekiwań podróżnych oraz dostosowania godzin i tras kursowania pociągów do prowadzonych modernizacji linii kolejowych. Tych w najbliższym czasie nie zabraknie.

Jak informuje PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w nadchodzącym roku nastąpi kumulacja prac na torach. Zarządca infrastruktury planuje ponad 3 tys. zamknięć torów w całej Polsce, w tym 450 całodobowych. Miejscami czasy przejazdu dla wybranych pociągów mogą się wydłużyć.

Najważniejszą informacją dla mieszkańców miasta podróżujących koleją jest to, że ze względu na prace modernizacyjne na linii kolejowej Szczecin-Poznań ograniczona została liczba połączeń Regio na trasie Szczecin-Stargard. Zawieszone zostaną połączenia Stargard-Szczecin Główny o godz. 4:35 i 8:28 oraz Szczecin Główny-Stargard o godz. 16:42 i 18:44. Kilka połączeń zostanie wydłużonych, m.in. składem, który dotychczas jeździł do Choszczna, dojedziemy do Krzyża. Natomiast pociąg, który jeździł do Koszalina ze Stargardu, będzie rozpoczynał bieg w Szczecinie.

Rozkład jazdy pociągów na trasie: Stargard - Szczecin , Szczecin - Stargard - TUTAJ

Rozkład jazdy pociągów w wersji plakatowej: TUTAJ

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senior Plus w agroturystyce "7 Ogrodów". FOTORELACJA