Dzisiaj jest: 13.8.2020, imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o gwałt

Dodano: 8 miesięcy temu

Stargardzcy policjanci po intensywnych działaniach ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o gwałt.

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o gwałt

Teraz najbliższe 3 miesiące 34- latek spędzi w areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest surową karą do 12 lat pozbawienia wolności.
 

Pokrzywdzona poinformowała Policję o całej sytuacji jaka się wydarzyła. Z jej relacji wynikało, że w niedzielny poranek 24 listopada w okolicach Parku Chrobrego podszedł do niej mężczyzna który zaczął ją szarpać, oraz groził uszkodzeniem ciała. Następnie mężczyzna ten zaciągnął pokrzywdzoną pod jedną z restauracji gdzie doszło do przestępstwa.
 

Stargardzcy funkcjonariusze od razu przystąpili do działań, mających na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa. W wyniku podjętych intensywnych czynności policjanci już następnego dnia wytypowali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Do zatrzymania 34- latka doszło w miniony piątek. Mężczyzna zaraz po popełnieniu przestępstwa wyjechał poza granice kraju.
 

Na wczorajszym posiedzeniu stargardzki sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stargardzie aresztował 34 -latka na trzy miesiące.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Senior Plus w agroturystyce "7 Ogrodów". FOTORELACJA