Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Robert Kasprzycki w Art Cafe

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

5 grudnia o godzinie 19:00 w Art Cafe wystąpi Robert Kasprzycki ze swoim programem „Kasprzycki Solo Act”.

Robert Kasprzycki w Art Cafe
Robert Kasprzycki debiutował jako nastoletni wykonawca piosenki poetyckiej i gitarzysta myślenickich formacji rockowych. Swoją pierwszą płytę „Niebo do wynajęcia” wydał w 1997 roku.

Jest poetą, pieśniarzem, wokalistą i kompozytorem, a także tłumaczem, felietonistą, recenzentem literackim i muzycznym oraz autorem tekstów kabaretowych.

Z sukcesami brał udział w wielu konkursach poetyckich i festiwalach między innymi zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w roku 1992, I nagrodę XX Spotkań „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie piosenką „Brudny autobus do stacji Golgota”, I nagrodę za oryginalną twórczość poetycką konkursu o „Złamane Pióro” w 1994 roku, wyróżnienie za tłumaczenie poezji Horacego i Owidiusza w Konkursie Literackim Młodych Twórców UJ, wyróżnienie, wraz z grupą LIFE, na festiwalu rockowym w Węgorzewie, „Grand Prix” na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej „Łykend” we Wrocławiu.

Koncerty Roberta Kasprzyckiego to niezapomniane przeżycie, artysta bowiem potrafi rozbawić publiczność zapowiadając piosenkę, a potem skłania do zadumy, wykonując utwór.

Na prezentowany w tej trasie program składają się piosenki z płyty artysty zatytułowanej „Cztery” wydanej w 2014 roku oraz największe przeboje z albumów: „Niebo do wynajęcia” i „Światopodgląd” z 2006 roku. Są też piosenki do tej pory nie wydane na płytach, jak chociażby utwór rozpoczynający koncert: „Nie wydaj mnie na pożarcie smokom”.

Informacje i rezerwacje pod numerem telefonu 915 780 332 lub na stronie www.artcafe.stargard.com.pl.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA