Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Ukradł motorower, a w mieszkaniu posiadał narkotyki - 42 latek został aresztowany

Dodano: 6 miesięcy temu

Policjanci Wydziału Kryminalnego stargardzkiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież nowego motoroweru.

Ukradł motorower, a w mieszkaniu posiadał narkotyki - 42 latek został aresztowany

Ponadto w domu zatrzymanego funkcjonariusze ujawnili środki odurzające w ilości 261 gramów marihuany. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące 42 latek spędzi w areszcie.
 

Kryminalni ze Stargardu, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wzięli pod lupę jednego z mieszkańców naszego miasta. Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przeprowadzenie przeszukania w miejscu zamieszkania 42- latka.
 

Okazało się, że przypuszczenia kryminalnych w pełni się potwierdziły. Mieszkaniec Stargardu posiadał schowane w swoim mieszkaniu 261 gram suszu roślinnego, który został zabezpieczony.

Ponadto funkcjonariusze wytypowali mężczyznę jako sprawcę kradzieży motoroweru. Zatrzymany przyznał się do kradzieży jednośladu wskazując mundurowym miejsce jego ukrycia.

Materiał dowodowy zebrany w toku postępowania pozwolił Komendantowi Powiatowemu Policji w Stargardzie na wystąpienie z wnioskiem do Prokuratora Rejonowego w Stargardzie o zastosowanie wobec sprawcy najsurowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Stargardzki sąd przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego w Stargardzie i aresztował 42- latka na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA