Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Nowości X muzy w Heliosie – 08.11

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:

Piątkowe premiery w Kinach Helios

Nowości X muzy w Heliosie – 08.11

Materiał sponsorowany


Piątek przyniesienie nam wiele ciekawych propozycji filmowych w sieci kin Helios. Wśród nich długo wyczekiwane premiery takie jak trzecia część „Terminatora”. 

1. TERMINATOR: MROCZNE PRZEZNACZENIE
Gatunek: science-fiction, akcja

Akcja filmu rozpoczyna się 20 lat po wydarzeniach z ostatniej części. Dani Ramos dotąd prowadziła spokojne życie u boku swojego ojca oraz brata, ale tylko do czasu aż nagle pojawił śmiertelnie niebezpieczny nowy Terminator – Rev-9, który chce jej śmierci. Dani musi na nowo połączyć swoje siły z Sarą Connor oraz Grace. Gdy okazuje się, że przeciwnik jest zbyt niebezpieczny z pomocą zgłaszają się do T-800. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16593/Terminator%3A-Mroczne-przeznaczenie

2. UKRYTA GRA
Gatunek: thriller

Thriller w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Bohaterowie przeniosą nas do Warszawy w czasach zimnej wojny. Główny bohater matematyk Joshua Mansky zostaje uprowadzony przez tajne służby amerykańskie. Zmuszony do szpiegostwa musi wziąć udział w szachowym pojedynku z sowieckim mistrzem Gawryłowem, w którego tle będą rozgrywać się liczne intrygi i tajne zagrywki. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16590/Ukryta-gra 

3. JESTEM M.MISFIT
Gatunek: komedia 

Julia mieszka w Stanach Zjednoczonych wraz z rodzicami, gdzie w jej mniemaniu prowadzi fantastyczne życie. Wszystko zmienia się za sprawą decyzji o powrocie do Polski. Nastoletnia bohaterka musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nie jest to łatwe, jeżeli w szkole istnieją od dawna stworzone grupki przyjaciół. Wraz z nowo poznanymi Magentą i Kubą tworzą klub outsiderów. Ale sytuacja ma się wkrótce zmienić. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16869/%23Jestem-M--Misfit 

4. BARANEK SHAUN FILM. FARMAGEDDON
Gatunek: animacja, przygodowy 

Na farmie baranka Shauna ląduje tajemnicza przybyszka z odległej galaktyki. Całe stado mieszkańców czuje się zobowiązane do połączenia sił, aby pomóc jej wrócić do domu. Problem w tym, że przybyszka jest śledzona przez tajną organizację. Shaun musi użyć swojego sprytu w walce z przewodniczącym nią Farmageddonem. Mieszkańców farmy czeka mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji.  

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16587/Baranek-Shaun-Film--Farmageddon 

5. MIDWAY
Gatunek: akcja, wojenny

Reżyser Roland Emmerich stworzył dramat wojenny, którego akcja toczy się w czasie walk między Stanami Zjednoczonymi a Japonią na Pacyfiku podczas II wojny światowej. W momencie gdy Japonia zdecydowanie objęła przewagę nad przeciwnikiem amerykańska baza Midway stanowi ostatnią linię obrony. Wszyscy żołnierze muszą przygotować się do ostatecznej obrony, która może odwrócić bieg wydarzeń. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16594/Midway 

6. SALMA W KRAINIE DUSZ
Gatunek: animacja, fantasy 

Jest na świecie takie miejsce, gdzie ludzie raz do roku mogą poczuć obecność swoich zmarłych przodków – meksykańskie miasteczko cudów Santa Clara. Co roku wszyscy cieszą się na nastanie tego święta poza 16-letnią Salmą, która nigdy nie poznała swoich rodziców i nie może sprowadzić ich na ziemię. Po otrzymaniu tajemniczego amuletu wyrusza w ciekawą podróż do krainy duchów, aby odnaleźć swoją rodzinę. 

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16870/Salma-w-krainie-dusz

Zapraszamy

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA