Dzisiaj jest: 5.7.2020, imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Nowości X muzy w Heliosie – 18.10

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:

Październikowe premiery w Kinach Helios

Nowości X muzy w Heliosie – 18.10

Materiał sponsorowany

Angelina Jolie, Emma Stone czy nasz Dawid Ogrodnik? Już dziś widzowie będą mogli wybrać, którego z podanych aktorów będą chcieli zobaczyć w najbliższy weekend na wielkim ekranie. A może wybrać się na wszystko.... Co nowego w kinach Helios?

1. Czarownica 2

Gatunek: Fantasy, przygodowy

Po raz drugi Angelina Jolie wciela się w postać baśniowej czarownicy Maleficent, która rzuciła zły czar na księżniczkę Aurorę. Po kilku latach od wydarzeń z pierwszej części Diabolina i Aurora znów staną naprzeciw siebie, tym razem w walcie o wrzosowiska. Na ekranie zobaczymy również: Michelle Pfeiffer oraz Elle Fanning. Tak jak poprzednio nie zabraknie barwnej scenografii i bogato zdobionych kostiumów, od których nie można oderwać wzroku. 
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16677/Czarownica-2


2. ZOMBIELAND: KULKI W ŁEB

Gatunek: Horror

Wichita, Little Rock, Columbus oraz Tallahassee muszą po raz kolejny raz stawić czoła zombie, które od ostatniego starcia jeszcze w większej liczebności opanowały świat. Tym razem walka przechodzi na tereny Białego Domu. Jednak, co dla niektórych bohaterów to nie zombie będzie największym wyzwaniem, ale członkowie rodzin, którym czasami także trzeba się postawić.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16516/Zombieland%3A-kulki-w-leb


3. IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

Gatunek: Dramat

Mieczysław Kosz- legenda polskiego jazzu, która na nowo zostanie odkryta w filmie Macieja Pieprzyca. Na ekranie zobaczymy, jak z młodego ucznia muzyki klasycznej przeistacza się w światowej sławy gwiazdę jazzu. W rolę wybitnego pianisty wcielił się Dawid Ogrodnik, o którym mówi się, że jak nikt dotąd w polskim kinie potrafi przejść ogromną metamorfozę dla roli. 
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16517/Ikar--Legenda-Mietka-Kosza


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA