Dzisiaj jest: 8.7.2020, imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety

MUNDUROWI Z POMOCĄ DLA ZWIERZĄT

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie wraz z 12 Brygadą Zmechanizowaną ze Stargardu oraz Zakładem Karnym w Stargardzie

MUNDUROWI Z POMOCĄ DLA ZWIERZĄT

przeprowadzili zbiórkę karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie wspólnie z żołnierzami z 12 Brygady Zmechanizowanej w Stargardzie oraz funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Stargardzie zorganizowali na terenie swoich jednostek zbiórkę karmy dla bezdomnych i porzuconych zwierząt przebywających w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Kiczarowie.
 

Mundurowi zajmujący się na co dzień innymi zadaniami służbowymi postanowili połączyć swoje siły i nie pozostali obojętni na potrzeby schroniska. Podczas zbiórki zebrano karmę suchą i mokrą dla psów i kotów. Karma została przekazana na ręce pracowników schroniska przez przedstawicieli wszystkich służb biorących udział w zbiórce.
 

Los zwierząt nie jest obojętny mundurowym i w najbliższym czasie akcja będzie ponowiona, gdyż potrzeby schroniska są ogromne a bezdomnych i porzuconych zwierząt przybywa.

Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA