Dzisiaj jest: 14.12.2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Nowości X muzy w Heliosie – 09.08

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Co nowego w Kinach Helios? Zapraszamy do przeglądu premier

Nowości X muzy w Heliosie – 09.08

Materiał sponsorowany

Za nami półmetek wakacji. Jedni już po urlopach, inni z niecierpliwością jeszcze ich oczekują. Dla tych, co jednak postanowią pozostać w regionie prezentujemy kolejną dawkę premier kinowych w kinach Helios.

W najbliższy piątek do kin sieci Helios wchodzą dwie propozycje. Jedna z myślą o najmłodszych, choć nie tylko. Druga z kolei dla miłośników kina strachu. Zobaczmy zatem, jakie dokładne tytuły pojawią się na wielkim ekranie. 

1. TOY STORY 4
Gatunek: Animacja, familijny

Te animowaną sagę znają chyba wszyscy kinomaniacy. Na wielki ekran powracają kultowe zabawki, w postaci: Chudego, Buzz Astrala, Bo Peep i wielu, wielu innych. Do zabawkowej ekipy dołącza nowa zabawka o imieniu Sztuciek. Problem w tym, że z racji swojego prostego wyglądu nowy bohater nie czuje się w tym licznym tłumie adekwatną zabawką dla Bonni. Wszyscy muszą pomóc odnaleźć się Sztućkowi w nowej rzeczywistości. Przyniesie to całej zabawkowej zgrai szereg ciekawych przygód.

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15856/Toy-Story-4 

2. UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU
Gatunek: Horror

Nazywany jednym z najstraszniejszych dzieł, jakie w ostatnim czasie pojawią się w kinach. Film w reżyserii Andre Ovredala, stanowiące wizjonerską iluzję Guillermo del Toro. Grupa nastoletnich przyjaciół natrafia na księgę, stanowiącą pełne grozy zapiski zdarzeń w rodzinnym domu, autorki o imieniu Sarah. Okazuje się, że ów wspomniany dom to tajemnicza posiadłość położna u skraju Mill Valley. Bohaterowie nie przypuszczają, że powrót do tego miejsca obudzi wszystkie mieszkające tam potwory.

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/16052/Upiorne-opowiesci-po-zmroku 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świąteczny kiermasz w Powiecie- GALERIA