Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Są pieniądze do wykorzystania. BGK zaprasza na spotkanie w Starostwie

Dodano: rok temu

Jest szansa dla osób, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą na własny rachunek.

Są pieniądze do wykorzystania. BGK zaprasza na spotkanie w Starostwie

Specjalnie dla nich Bank Gospodarstwa Krajowego organizuje spotkanie informacyjne w siedzibie stargardzkiego Starostwa. Przedstawiciele BGK poświęcą je w całości pożyczkom, jakie bank oferuje w atrakcyjnej formie osobom, zamierzającym rozpocząć  działalność. Spotkanie zaplanowano w najbliższy czwartek 8 sierpnia 2019 r. o godzinie. 14.00, w sali sesyjnej Rady Powiatu Stargardzkiego.
 

Zainteresowani prowadzeniem lub dofinansowaniem własnego biznesu dowiedzą się podczas spotkania o mechanizmach, oraz zasadach przyznawania przez bank unijnych mikropożyczek. Mogą one służyć sfinansowaniu kosztów związanych z rozpoczęciem działalności, a także  utworzeniem nowego miejsca pracy. Przedstawiciele BGK poinformują szczegółowo, na co można przeznaczyć przyznaną pożyczkę oprocentowaną w skali, jakiej próżno szukać w ofercie komercyjnych banków.
 

Druga część spotkania będzie mieć już charakter warsztatowy. Ekspert BGK doradzi uczestnikom jakich dokumentów potrzeba, by prawidłowo wypełnić wniosek o mikropożyczkę. Na miejscu zainteresowani poznają również  wszystkie procedury związane z jej przyznaniem.  Spotkanie  informacyjno- szkoleniowe może stać się dla wielu wyjątkową szansą, której wykorzystanie pozwoli na finansowe wsparcie własnej działalności. A wszystko dzięki unijnej pożyczce, udzielanej na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.
 

Spotkanie zaplanowane na czwartek w sali sesyjnej, może okazać się inspiracją dla wielu, którzy poszukują źródeł dofinansowania swojej działalności, nie mając jeszcze odpowiednio udokumentowanej historii swojego biznesu, co jest szczególnie brane pod uwagę przez banki przy badaniu zdolności kredytowej. Jest zatem okazja, by skorzystać z wiedzy, doświadczenia i zasobów BGK, który dysponuje odpowiednimi narzędziami finansowego wsparcia dla rozpoczynających działalność oraz tych, którzy chcą w aktywny sposób wyrwać się z zaklętego kręgu własnego bezrobocia.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów. GALERIA