Dzisiaj jest: 21.10.2019, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Nowości X muzy w Heliosie – 12.07

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Lipcowe premiery w Kinach Helios

Nowości X muzy w Heliosie – 12.07

Materiał sponsorowany


Śmiechu w życiu nigdy za wiele. Idąc tym kierunkiem, kino Helios przygotowało na najbliższy piątek dużą dawkę komedii. Znalazło się również miejsce na odskocznię w postaci kolejnego spotkania z upiorną lalką Annabelle.

Na początek dobra wiadomość dla fanów serii o przerażającej lalce Annabelle i walczącej z nią parze demonologów: Edzie i Lorraine Warrenach. W piątek o godz. 23.00 rozpocznie się Maraton Annabelle. W czasie wydarzenia będzie można obejrzeć trzy części serii wraz z dodatkową filmową niespodzianką, a mianowicie:

  • Annabelle
  • Annabelle: Narodziny zła
  • Annabelle wraca do domu – premiera
  • Zakonnica

Annabelle wraca do domu. Po serii walk Warrenowie postanawiają zamknąć upiorną Annabelle w strzeżonym pokoju. Zadanie zdaje się być wykonane perfekcyjnie, a lalka zamknięta już na zawsze. Nikt nawet nie przypuszcza, że posiadane przez nią złe moce sprawią, że ponownie wyjdzie na wolność. Tym razem za cel obiera córkę Warrenów – Judy.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15530/Annabelle-wraca-do-domu


Więcej na temat wydarzenia pod linkiem https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15906/Maraton-AnnabelleDla tych, którzy jednak stronią od strasznych klimatów, przedstawiamy inne piątkowe propozycje filmowe.

1. MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI – tylko Outlet w Park Szczecin
Gatunek: Komedia, familijny

Młody Gaston zatrudnia się w firmie, której celem jest tworzenie i wypuszczanie na świat użytecznych wynalazków o nazwie Peticoin. Jego oryginalny sposób bycia przyćmiewa jednak talent i kreatywność. Pewnego dnia okazuje się, że posiadane przez Gastona umiejętności mogą być bardzo cenne dla firmy, gdy ta zaczyna mieć problemy finansowe. Zabawna komedia dla całej rodziny.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15797/Mlody-geniusz-i-klopotliwe-wynalazki

2. STUBER – tylko Outlet w Park Szczecin
Gatunek: Komedia, akcja

Stu jest kierowcą Ubera. Bardzo lubi swoją pracę i dba o wypracowaną dotychczas opinię. Pewnego dnia trafia mu się niecodzienny kurs. Pasażerem okazuje się być policjant, który tropi niebezpiecznego zabójcę. Rozpoczyna to szereg zabawnych zdarzeń, których kierowca zdecydowanie nigdy nie zapomni.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15731/Stuber

3. YESTERDAY
Gatunek: Komedia, muzyczny

„She loves you”, „All you need is love” oraz tytułowy “Yesterday” nie ma chyba nikogo, kto nie znałby przynajmniej jednego z największych przebojów zespołu The Beatles. Okazuje się jednak, że można trafić w takie miejsce, gdzie nikt do tej pory nie słyszał o tej legendarnej grupie. Główny bohater dziwnym zbiegiem okoliczności budzi się w świecie, który nie zna ani jednej piosenki Beatlesów. Z miłości do ich muzyki postanawia to zmienić, jednak w dość niekonwencjonalny sposób. W głównej roli Himesh Patel. Niespodzianka czeka też fanów Eda Sheerana.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15378/Yesterday


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny w jesiennych klimatach. GALERIA