Dzisiaj jest: 27.1.2020, imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława

Lato w mieście. [12 - 18.07].

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W tym cyklu piszemy o tym, czego nie można przegapić, nie tylko w weekendowej ofercie, ale też w nadchodzącym tygodniu.

Lato w mieście. [12 - 18.07].
Piątek, 12 lipca

Teatr Letni
Godzina 22:00 powinna być wystarczająco klimatyczna do spędzenia czasu w Kinie plenerowym z Kinem SCK w ramach cyklu COOLturalne Wakacje. Będzie można obejrzeć komedię „Moje Wielkie Greckie Wesele 2”.

Po kilkunastu latach od ślubu Touli i Iana ich córka wybiera się na studia. Rodzina ma zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na gwałtowny sprzeciw krewnych. Co gorsza, chłopak Paris nie jest Grekiem.

W filmie według scenariusza Nia Vardalosa zagrali oprócz scenarzysty, John Corbett, Michael Constantine, Lainie Kazan i Gia Carides.

Sobota, 13 lipca

Teatr Letni
O 19:00 w ramach COOLturalnych Wakacji odbędą się fajfy z zespołem Fenix,
czyli zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

Niedziela, 14 lipca

Teatr Letni
O godzinie 18:00 na koncert muzyki chrześcijańskiej zaprasza poznański zespół Ahawa.
Utwory zespołu Ahawa, którego nazwa w tłumaczeniu z języka hebrajskiego oznacza „Miłość”, inspirowane są tradycyjną muzyką żydowską oraz tekstami biblijnymi.

W przyszłym tygodniu do Kina SCK zawitają nowości:

„Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” to kolejna po „Asteriksie i Obeliksie” ekranizacja kultowego komiksu, który podbił serca czytelników i rozszedł się w imponującym nakładzie. Pełna niezwykłych bohaterów i humoru produkcja z masą efektów specjalnych, które przygotowało studio Illumination Entertainment, twórcy przebojowych „Minionków”.
Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku.

„Królowa Kier” to doskonałe połączenie kina psychologicznego z erotycznym dramatem, stworzone przez niezwykle utalentowane kobiece trio: reżyserkę May el-Toukhy, scenarzystkę Maren Louise Käehne i wybitną duńską aktorkę Trine Dyrholm. Film pozwala spojrzeć na pożądanie z kobiecego punktu widzenia, a dzięki fenomenalnej, odważnej roli Dyrholm – doświadczyć jego intensywności.

Warto się wybrać do kina, bo w dni powszednie, w Kinie SCK trwa WAKACYJNY SZAŁ CENOWY.
Bilety do kina, na seanse filmowe do godziny 15:30, do końca wakacji można kupić w orzeźwiającej cenie 15 zł/2D i 17 zł/3D.


Oczywiście po weekendzie, zamieścimy na portalu fotorelacje z wszystkich wydarzeń.

A po lecie nadejdą nowe wydarzenia przygotowywane przez SCK, których już teraz można wypatrywać i rezerwować bilety:

W ramach Evenementu 2019 zobaczymy:

24 września spektakl „Prywatna Klinika”,
8 października spektakl „Dwoje na huśtawce”,
8 listopada spektakl „Alibi od zaraz”.

Agencja Brussa zaprasza:

1 października „Narodowa Perła Gruzji”,
25 października zabrzmi „10 tenorów”,
10 grudnia po raz pierwszy w Polsce występ Ukrainian Classical Balet ze spektaklem „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego,
3 stycznia 2020 "Noworoczna Gala Operetkowa".

Agencja Artystyczna Start do zapowiadanego już 1 grudnia koncertu dobrze znanego nam zespołu Stare Dobre Małżeństwo proponuje kolejne dwa wydarzenia:
18 stycznia na scenie pojawi się Piotr Bałtroczyk STAND- UP "Starość nie jest dla mię-czaków"
22 lutego zobaczymy i usłyszymy Alicję Majewską  "Żyć się chce" 

I jeszcze jedno wydarzenie. Tym razem Teatr My i spektakl „Selfie. com.pl”, który bę-dziemy mogli zobaczyć 23 listopada.Do zobaczenia.

 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański - GALERIA