Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

To był weekend…[05-07.07].

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

wzruszający, magiczno – muzyczny i teatralno – taneczny.

To był weekend…[05-07.07].
W Kinie plenerowym z Kinem SCK obejrzeliśmy komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi”.
W główną rolę wcielił się Omar Sy, znany z „Nietykalnych”.

To film o dojrzewaniu do rodzicielstwa i przewrotnym losie. Historia opowiedziana w żartobliwy sposób pozwalała zresetować się po tygodniu pracy i przygotować do pełnego wrażeń weekendu.

Sześcioro widzów wróciło do domu ze wspaniałymi nagrodami, otrzymanymi w przeprowadzonym przed seansem konkursie. Wystarczyło zabawnie odpowiedzieć na proste pytanie, żeby zostać właścicielem biletów na koncert disco polo, dowolny seans w Kinie SCK lub niespodzianki ufundowane przez sponsorów, wśród których jest również nasz portal.

Sobotnie popołudnie do Parku Chrobrego przywiodło miłośników iluzji i magicznych sztuczek oraz muzyki na żywo.
Znany, nie tylko najmłodszym mieszkańcom miasta iluzjonista Rafał Alabrudziński, mamił zmysły najmłodszych, ale i tych starszych widzów sztuką iluzji i mentalizmu. Natomiast Tomasz Staniszewski, laureat wielu międzynarodowych konkursów akordeonowych oraz stypendysta Prezydenta Miasta Stargard i Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego uwodził grą na akordeonie.

W niedzielę sceną Teatru Letniego zawładnęły kobiety. Najpierw, aktorki Teatru Krzywa Scena: Wioletta Jakubiak, Marta Zalas i Emilia Chanczewska porwały Szymona Loduchowskiego w spektaklu wyreżyserowanym przez Tatianę Malinowską-Tyszkiewicz, udowadniając w ten sposób, że to „Niegrzeczne dziewczynki”.

Historia przyjaciółek mieszkających w domku pod Madrytem tęskniących za męskim towarzystwem, bardzo przypadła publiczności do gustu, widzowie śmiali się serdecznie kiedy jedna z przyjaciółek, z wyprawy do stolicy wróciła z porwanym mężczyzną, a później było już tylko zabawniej.

Bardzo zabawny tekst, pełnokrwiste postacie, wciągająca historyjka, swobodna i sugestywna gra aktorów, zapewniły widzom dobrą zabawę i miło spędzone popołudnie, które wcale się na tym nie zakończyło.

Po spektaklu teatralnym na scenie zaprezentowały się tancerki ze szczecińskiej grupy tańca brzucha Medeina. Występ szczecińskich tancerek to piękny i zmysłowy spektakl.

Już w czwartek można wypatrywać cyklu „Lato w mieście”, w którym informujemy stargardzian o wydarzeniach zaplanowanych na weekend i propozycjach kina SCK.

Do zobaczenia.


 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice. Photos by Jan Rybaczuk