Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Nowości X muzy w Heliosie– 05.07

Dodano: 4 miesiące temu Autor:

Wakacyjne miesiące nie sprzyjają wielu premierom kinowym, dlatego w najbliższy piątek tylko 2 nowości w Heliosie

Nowości X muzy w Heliosie– 05.07

Materiał sponsorowany

Pierwszy piątek lipca przywita widzów kina Helios dwiema nowościami filmowymi. Na jedną z nich zdecydowanie z niecierpliwością czekają fani serii o Spider-Manie.

Weekendowy repertuar w kinie Helios zostanie rozwinięty o dwie premiery. Filmy z dwóch różnych gatunków, jednak każdy z nich w swoim obszarze bardzo interesujący. Na początek mrożący krew w żyłach horror, a później uwielbiana przez miłośników marvelowskich komiksów akcja z efektami science-fiction w tle.

1. 
MIDSOMMAR. W BIAŁY DZIEŃ

Gatunek: Horror

Para bohaterów Dani i Christian rozważa rozstanie. Zanim jednak podejmą ostateczną decyzją, postanawiają wziąć udział we wspólnym wyjeździe z grupą znajomych na północ Skandynawii. Na miejscu biorą udział w lokalnym święcie, które związane jest z letnim przesileniem. Początkowo niewinne rytuały w niewielkiej wiosce zachęcają do wspólnej celebracji. Jednak z czasem zaczynają przybierać na sile, a młodzi Amerykanie znajdą się w niebezpieczeństwie.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15730/Midsommar--W-bialy-dzien


2. SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU

Gatunek: Akcja, scince-fiction

Głównego bohatera nie trzeba przedstawiać. Tym razem Peter Parker wybiera się na szkolne wakacje w rejony Europy. Nie będzie to jednak tylko czas odpoczynku. Spder-man będzie miał ważny powód, aby przywdziać swój kostium i ponownie wyruszyć na ratowanie ludzkości. W towarzystwie Toma Hollanda na ekranie zobaczymy również Samuela L. Jacksona oraz Jake’a Gyllenhaala.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15109/Spider-Man%3A-Daleko-od-domu

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice. Photos by Jan Rybaczuk