Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Perełki filmowe w SCK – Ogród rodzinny. Ukochany

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

W czasie najbliższego Czwartkowego Spotkania Klubu Filmowego widzowie obejrzą ostatnią część sagi pt. „Ogród rodzinny”.

Perełki filmowe w SCK – Ogród rodzinny. Ukochany
Tym razem akcja filmu przenosi się do lat 50. XX wieku.

„Ogród rodzinny” to trylogia filmowa, do której za inspiracje posłużyły prawdziwe historie rodzinne twórców filmu, a mianowicie: Jana Hřebejka i Petra Jarchovský'ego. Na całość filmowej sagi składają się części pt. „Przyjaciel” oraz „Ukochany”, które widzowie mieli okazję obejrzeć w trakcie poprzednich spotkań CSKF.

W obecnej ostatniej części bliżej poznajemy córkę głównych bohaterów Vilmy i Jindřicha o imieniu Daniela. Dziś już nastoletnia dziewczyna postanawia spędzić nadchodzące wakacje u wujostwa na wsi. Na miejscu poznaje przystojnego Mirka, a miedzy dwojgiem od razu pojawia się zauroczenie. Zbliżający się wielkimi krokami rok szkolny zmusza Danę do powrotu do miasta. W tym momencie życie wystawia nastolatków na próbę. Czy wakacyjna miłość przetrwa wszelkie zawiłości losu? Na to pytanie widzowie poznają odpowiedź w trakcie niespełna 2-godzinnego seansu.

W przeciwieństwie do poprzednich części w „Ukochanym” twórcy postawili na lekką i rozrywkową fabułę. Ostatnie dzieło gatunkiem przypomina komedię romantyczną. Na ekranie nie zabraknie aktorów dobrze znanych z poprzednich filmów tj.: Gabrieli Míčovej, Anny Geislerovej i Kláry Melíškovej oraz Martina Fingera. Oprócz tego w rolach pierwszoplanowych wystąpią Anna Fialová i Ivan Lupták.

Seans filmu odbędzie się 13 czerwca o godz. 18.30. Bilety do zakupienia w kasie kina lub pod linkiem http://kino.sck.stargard.pl/film/Ogrod_Rodzinny_Ukochany#gth. Cena – 10zł oraz dla Klubowiczów- 6zł. 


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA