Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Na szlaku Art Festiwalu widziałam…Cz.22

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

stoiska Młodzieżowego Zespołu Doradczego Prezydenta Miasta i Centrum Otwarte Drzwi SCK.

Na szlaku Art Festiwalu widziałam…Cz.22
Młodzież przygotowała kilka wzorów stargardzkich i Art Festiwalowych fotobudek. Stargardzianie chętnie się fotografowali w kolorowych ramkach.

Hitem ubiegłorocznego Art Festiwalu były „pieczątki”. Zwłaszcza w młodszych mieszkańcach miasta obudziła się smykałka kolekcjonerska, maluchy wraz z rodzicami biegały i zbierały pieczątki na wydarzeniach festiwalu, żeby wziąć udział w losowaniu nagród. Starsi Stargardzianie często też wypełniali planszę pieczątkami na pamiątkę wydarzenia.

W tym roku na facebookowym profilu Art Festiwalu został ogłoszony konkurs na Art Festiwalowe hasło, które miało być umieszczone na pocztówkach. Brałam udział w tym konkursie i „mieszałam” kartki na każdym odwiedzanym stoisku.
Znalazłam cztery różne hasła, a wiem że było ich znacznie więcej.

Zagajona przeze mnie pani w punkcie informacyjnym, niestety nie umiała mi powiedzieć, ile różnych haseł umieszczono na pocztówkach i czy mam już komplet.
Wracając po koncercie Cantore Gospel do domu, zobaczyłam przed sobą malucha z Art Festiwalowym plecaczkiem i moim konkursowym hasłem: „Nikt już w mieście się nie nudzi, art festiwal Stargard zbudził”.
Zrozumiałam, że moja kolekcja nie powinna się ograniczać do pocztówek, bo hasła były wykorzystane również na plecakach i festiwalowych balonikach.

Do zachwycenia.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA