Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Na szlaku Art Festiwalu widziałam…Cz.19

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

na własne oczy certyfikat potwierdzający zdobycie wyróżnienia w kategorii najlepsze stoisko i wzorowa prezentacja podczas targów turystycznych.

Na szlaku Art Festiwalu widziałam…Cz.19
Ogromne zainteresowanie wzbudzała pyszniąca się kolorami, nastrojami i zapewne smakami Kawiarenka artystyczna stworzona wspólnymi siłami przez Browar Stargard i SOSGT OLD TOWN.

Odbywający się co roku w Stargardzie OLDTOWN LARP jest największym postapokaliptycznym festiwalem w Europie. Trwa 100 godzin, uczestniczy w nim 1000 zagubionych w czasie graczy z całego świata, jest jak film, w którym uczestniczysz na własnych warunkach, który współtworzysz na bieżąco, w którym przez kilka dni żyjesz realnie i musisz przetrwać.
W tym roku odbędzie się 8-13 lipca, jak zwykle na lotnisku w Kluczewie.

Rzeczywistość postapokaliptyczna czarowała odwiedzających. Była okazja, żeby zasmakować na chwilę tego klimatu, przebrać się w pokatastrofalną odzież i zrobić sobie zupełnie bezpieczne zdjęcie działającym telefonem komórkowym, a później spłukać smak katastrofy ekologicznej, jądrowej czy innej pandemii zimnym piwkiem ze stargardzkiego browaru.

Nic dziwnego, że stargardzkie stoisko wzięło przebojem Piknik nad Odrą!

Do zachwycenia.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA