Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Wesoła Sobota w Bibliotece – Dom dla książki

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Książnica Stargardzka zaprasza dzieci na kolejne spotkanie z cyklu: „Wesoła Sobota w Bibliotece”.

Wesoła Sobota w Bibliotece – Dom dla książki
Tym razem sobota będzie wyjątkowa, bo ArtFestiwalowa. Panie Bibliotekarki z Działu Dziecięco-Młodzieżowego i Działu Multimedialnego zapraszają przedszkolaki do wspólnego czytania i wybudowania domu dla książki, według nowoczesnego i nowatorskiego projektu dzieci. Budulcem będą kartony, kartoniki i kartonowe tuby.

Spotkanie odbędzie się przed budynkiem Książnicy Stargardzkiej. Zabawa rozpocznie się, jak zwykle o godzinie 12:00 i potrwa do 15:00.

W ramach Art Festiwalu w Książnicy Stargardzkiej odbędą się również:

        - wystawa, pokaz i warsztaty „Moda na Stargard”, przygotowane przez Annę Kucharską, w których będzie można uczestniczyć już od godziny 9:00 w Dziale Multimedialnym,

        - prezentacja multimedialna Adama Siekierzyńskiego „Odmienny wymiar bytu”, którą będzie można zobaczyć o godzinie 12:00 w Dziale Multimedialnym,

        - wystawa fotografii Małgorzaty Jakubowskiej, Iwony Dykas, Patrycji Szuplak i Anny Wardal pod wspólnym tytułem „Kobiecym okiem” od godziny 14:00.

Tego nie można przegapić!

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA