Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Nowości X muzy w Heliosie – 17.05

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Nadchodzi skromny piątek filmowych premier. Tylko jedna propozycja w Kinie Helios.

Nowości X muzy w Heliosie – 17.05

W ubiegłym tygodniu kino Helios zasypało sale kinowe kilkoma premierami. Dla równowagi, aby móc nadrobić ewentualne zaległości, w ten piątek na wielki ekran wchodzi jedna nowość. 

Na początek nadchodzącego weekendu kino Helios proponuje długo wyczekiwaną propozycję filmową, a mianowicie trzecią część znakomitego kina akcji, czyli historię „Johna Wicka”. Film można obejrzeć w dwóch obiektach sieci kin Helios na terenie Szczecina, tj. w Outlet Szczecin Park oraz w CH Kupiec.

Dalsze przygody płatnego zabójcy o tytułowym imieniu zostały wyreżyserowane tak samo, jak poprzednio przez Chada Stahelski’ego. W trzeciej części John Wick musi opuścić Nowy Jork, zaraz po tym, jak sam staje się celem po likwidacji jednego z członków Gildii Zabójców. Rozpoczyna się dla niego bezlitosna walka z czasem.

W roli głównej na ekranie zobaczymy niezastąpionego Keanu Reevesa. U boku aktora wystąpi tajemnicza postać o imieniu Sofia, w którą wcieli się Halle Berry. Oprócz tego w obsadzie znaleźli się: Laurence Fishburne, Ian McShane oraz Mark Dacascos.

Dla uchylenia rąbka tajemnicy proponujemy zwiastun:
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15076/John-Wick-3

Kolejne premiery już za tydzień.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA