Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Nowości X muzy w Heliosie – 10.05

Dodano: 3 miesiące temu Autor:

Porcja majowych premier kinowych. Na bogato, aż 5 propozycji.

Nowości X muzy w Heliosie – 10.05

Materiał sponsorowany

Czas długiego odpoczynku za nami, tak więc i kino Helios wyrusza z kolejnymi propozycjami kinowymi. W ten piątek czeka nas sporo ekranowych nowości.

Tym razem zapowiada się kinowy weekend pełen różnorodności. Zarówno wielbiciele kina grozy, jak i łapiących za serce dramatów znajdą coś dla Ciebie.
Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy:

 

  • KRAINA CUDÓW

Gatunek: Animacja

Główna bohaterka – dziewczynka o imieniu June, pewnego dnia odkrywa ukryte w lesie wesołe miasteczko. Miejsce to zamieszkiwane jest przez zabawne i towarzyskie zwierzaki, a June spędza w przyjaznej atmosferze każdą wolną chwilę. Szczęście jednak nie trwa długi i nad miasteczkiem czyha ogormne niebezpieczeństwo. June postanawia uratować cudowną krainę. Problem polega jednak na tym, że miasteczko istnieje wyłącznie w jej wyobraźni i nie może liczyć na niczyją pomoc. Musi liczyć na siebie i nowych przyjaciół.

https://www.helios.pl/23,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15022/Kraina-cudow

 

  • NIEDOBRANI – tylko w kinie Outlet Szczecin Park

Gatunek: Komedia

Charlotte Field skupia swoje życie głównie na karierze zawodowej. Posada Sekretarza Stanu wymaga od niej bycia w ciągłej gotowości. Z kolei Fred Flarsky stanowi jej zupełne przeciwieństwo: bezrobotny, z brakiem perspektyw i niepoukładany życiowo. Choć poznali się wiele lat temu, to ich drogi z upływem czasu rozeszły się. Teraz jednak Fred postanawia odnowić kontakt ze swoją nianią z dzieciństwa, a także platoniczną miłością. Spotkanie okaże się dla dwojga ogromną niespodzianką, a ku zaskoczeniu obojga od razu zacznie coś między nimi iskrzyć. Charilize Theron i Seth Rogen w zabawnej komedii nie tylko dla par. 

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15020/Niedobrani

 

  • SŁODKI KONIEC DNIA – tylko w kinie Outlet Szczecin Park

Gatunek: Dramat

Produkcja według scenariusza oraz reżyserii Jacka Borcucha. U boku twórcy scenariusza w swojej debiutanckiej roli pisarz Szczepan Twardoch. „Słodki koniec dnia” to historia o mieszkającej we włoskiej prowincji Polce – laureatce Nagrody Nobla o imieniu Maria, która w obliczu ludzkiej tragedii, jaką jest zamach terrorystyczny w Rzymie, czuje się w obowiązku wykorzystać swoją sławę, aby wesprzeć społeczeństwo. Dramat ten porusza tematykę nadziei na lepsze jutro oraz tęsknoty za życzliwszymi czasami. W rolach głównych na ekranie zobaczymy Krystynę Jandę oraz Katarzynę Smutniak. 

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15100/Slodki-koniec-dnia

 

  • TOPIELISKO. KLĄTWA LA LLORONY

Gatunek: Horror
Propozycja dla kinomaniaków o mocnych nerwach. Reżyser Michael Chaves wprowadzi nas w świat płaczącej kobiety – La Llorony, która została uwięziona między niebem a piekłem. Za życia uśmierciła swoje dzieci, przez co każdego dnia musi pokutować za swoje grzechy. Jej klątwa ciągle krąży nad światem i nikt nie może zaznać spokoju. Nie daje o sobie zapomnieć, porywając niewinne dzieci w innych miastach. Jedyną osobą, która może ją powstrzymać, jest Ojciec Perez.
https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15021/Topielisko--Klatwa-La-Llorony

 

  • TRZY KROKI OD SIEBIE – tylko w kinie Outlet Szczecin Park

Gatunek: Dramat

Dwójka nastolatków Stella i Will poznają się na szpitalnym korytarzu, którego są pacjentami. Od początku rodzi się między nimi niezwykła więź. Uwielbiają spędzać ze sobą każdą możliwą chwilę. Młodzieńcza miłość poddana zostaje jednak ciężkiej próbie. Obydwoje chorują na mukowiscydozę. Obniżona odporność powoduje, że nie mogą zbliżyć się do siebie na odległość mniejszą niż trzy kroki. Historia o walce w imię pięknej pierwszej miłości.

https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/15187/Trzy-kroki-od-siebie


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA