Dzisiaj jest: 2.6.2020, imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Osobówką wjechała w witrynę sklepu

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Policjanci z Wałcza zatrzymali 54- latkę, która samochodem osobowym wjechała w witrynę sklepu,

Osobówką wjechała w witrynę sklepu

a po jej uszkodzeniu, weszła do wnętrza monopolowego i ukradła butelkę alkoholu. Sprawczyni odpowie za przestępstwo kradzieży z włamaniem w związku z uszkodzeniem mienia za co grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10. Biegły z zakresu badań retrospektywnych określi zawartość alkoholu i środków psychotropowych we krwi kobiety.

Do zdarzenia doszło w nocy około godziny 3.30 na terenie miasta, w jednym ze sklepów monopolowych. 54-latka samochodem osobowym wjechała w witrynę sklepu uszkadzając szybę  oraz przednią ścianę.
Kobieta wysiadła z auta, weszła do  sklepu  i zabrała  butelkę alkoholu. Następnie wsiadła do samochodu i odjechała. Ponadto podczas tego zdarzenia  uszkodziła inny samochód osobowy zaparkowany nieopodal sklepu.
54-latka została zatrzymana w miejscu zamieszkania. Przybyłym na miejsce policjantom powiedziała, że pojechała do miasta po alkohol i papierosy. 


Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ona prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.


Usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem w związku z uszkodzeniem mienia za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Powołany biegły z zakresu badań retrospektywnych określi zawartość alkoholu i środków psychotropowych we krwi kobiety.

Straty powstałe w wyniku tego zdarzenia oszacowano na kwotę około 20. 000 złotych.


Pod linkiem: strona źródłowa z filmem - TUTAJ

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA