Dzisiaj jest: 21.10.2019, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego stargardzkiej komendy podczas pełnienia służby na terenie Stargardu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie blisko 100 gramów amfetaminy.

Areszt za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Zebrany  w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją stargardzkiego sądu najbliższe 3 miesiące 30 latek spędzi w areszcie.

Stargardzcy funkcjonariusze  podczas patrolowania ulic naszego miasta w rejonie dworca kolejowego zauważyli mężczyznę, który na widok patrolu nerwowo zaczął się rozglądać, a także  przyspieszał kroku. Zachowanie 30 latka  wzbudziło podejrzenia mundurowych, które szybko znalazły potwierdzenie.

W trakcie sprawdzenia okazało się, że mężczyzna w swoim podręcznym bagażu posiada amfetaminę. Szczegółowa kontrola wykazała blisko 100 gramów tej substancji. Według szacunkowych liczb ilość narkotyku ujawniona przy zatrzymanym mężczyźnie wystarczająca była do odurzenia blisko 220 osób.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sąd Rejonowy w Stargardzie na wniosek Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Stargardzie aresztował 30 latka na okres 3 miesięcy. Przestępstwo którego dopuścił się zatrzymany mężczyzna zagrożone jest karą od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny w jesiennych klimatach. GALERIA