Dzisiaj jest: 21.10.2019, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Znamy pierwszą gwiazdę Dni Stargardu 2019!

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Artystka wielkiego formatu wystąpi na tegorocznych Dniach Stargardu.

Znamy pierwszą gwiazdę Dni Stargardu 2019!
Oficjalna informacja pojawiła się na stronie internetowej gwiazdy.

22 czerwca o godz. 21.30 na scenie stargardzkiego amfiteatru wystąpi Kasia Kowalska. Artystka zaprezentuje przekrój utworów ze wszystkich dotychczas wydanych płyt. Mieszkańcy Stargardu będą mogli usłyszeć i zaśpiewać m.in. "A to co mam", "Pieprz i sól", "Antidotum", "Starczy słów", "Być tak blisko" czy "Coś optymistycznego".

Kasia Kowalska jest piosenkarką rockową, kompozytorką, autorką tekstów piosenek, producentką i aktorką. Do tej pory sprzedała ponad milion płyt, dzięki czemu znalazła się wśród artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w Polsce. Karierę solową rozpoczęła w 1994 roku. Reprezentowała Polskę na 41. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Tegoroczne Dni Stargardu będą odbywały się tradycyjnie przez dwa weekendy: 14-16 i 21-23 czerwca. Oprócz koncertów znanych gwiazd odbędą się liczne atrakcje sportowe, kulturalne i historyczne. Organizatorami imprezy są Gmina Miasto Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Książnica Stargardzka.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny w jesiennych klimatach. GALERIA