Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Zatrzymani za pobicie zostali aresztowani

Dodano: 5 miesięcy temu

Stargardzcy policjanci w miniony czwartek zatrzymali dwóch sprawców pobicia do jakiego doszło na terenie jednej z galerii handlowych w naszym mieście.

Zatrzymani za pobicie zostali aresztowani
Stargardzcy policjanci w miniony czwartek zatrzymali dwóch sprawców pobicia do jakiego doszło na terenie jednej z galerii handlowych w naszym mieście. Decyzją stargardzkiego sądu na wniosek Prokuratora Rejonowego w Stargardzie 24 i 22 latek zostali tymczasowo aresztowani.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek tuż przed godziną 19:00. Dyżurny stargardzkiej komendy został powiadomiony o bójce grupy osób w jednej ze stargardzkich galerii handlowych. Interweniujący na miejscu policjanci patrolówki ustalili, że dwóch mężczyzn podeszło do poszkodowanego i zaczęli uderzać go pięściami po całym ciele. W chwili, gdy brat poszkodowanego stanął w jego obronie, również został pobity. Po dokonaniu przestępstwa sprawcy uciekli z miejsca.

Podczas swoich czynności policjanci bardzo szybko ustalili i zatrzymali sprawców tego zdarzenia. Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.

24 i 22 latek usłyszeli zarzuty między innymi udziału w bójce połączony z wybrykiem chuligańskim. W minioną sobotę decyzją stargardzkiego sądu zostali tymczasowo aresztowani.

 
Źródło: KPP w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA