Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

Wieczory filmowe w Heliosie – Kino Konesera

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:

Kina Konesera w Heliosie zaprasza widzów na projekcję, którą krytycy przyjęli za wielki ekranowy powrót Julii Roberts.

Wieczory filmowe w Heliosie – Kino Konesera
Materiał sponsorowany
Kina Konesera w Heliosie zaprasza widzów na projekcję, którą krytycy przyjęli za wielki ekranowy powrót Julii Roberts. W czasie seansu zostanie wyświetlony dramat pt. „Powrót Bena”.

Film według scenariusza i reżyserii Petera Hedgesa miał światową premierę we wrześniu ubiegłego roku i od samego początku zyskał sympatię zarówno widzów, jak i krytyków. Dodatkowo w oczach tych drugich, główna rola odegrana przez Julię Roberts, została uznana za jedną z najlepszych w całym dorobku aktorskim.  

Akcja filmu rozgrywa się w czasie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to po powrocie z zakupów Holly w progu domu zastaje swojego syna Bena. W normalnych okolicznościach byłaby szczęśliwa z wizyty syna, jednak okazuje się, że chłopak dobrowolnie opuścił ośrodek odwykowy na czas świąt. Przyjazd Bena przyniesie ze sobą spiralę kolejnych zdarzeń, które potoczą się w życiu rodziny Burnsów.

Film „Powrót Bena” to przede wszystkim dzieło o sile i ogromie matczynej miłości, która jest w stanie przeciwstawić się wszystkiemu dla dobra własnego dziecka. Ale z drugiej strony to też film o dorastaniu i wyborze własnej drogi życiowej. Holly mimo, iż kocha swojego syna z całego serca, musi też pogodzić się z jego życiowymi wyborami.

U boki Julii Roberts zagrał jeden z najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia, a prywatnie syn reżysera - Lucas Hedges. Talent aktorski został zauważony po odtworzeniu wspaniałej kreacji w filmie „Manchester By The Sea”. Od tego czasu Hedges zagrał m.in.: w „Lady Bird” oraz „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri”. Wśród aktorskiej obsady w „Powrocie Bena” znaleźli się również: Kathryn Newton, Courtney B. Vance i gościnnie Rachel Bay Jones.

Kino Helios w Outlet Park Szczecin zaprasza na seans w środę 13 lutego o godz. 18.30. bilety do zakupienia w kasie kina lub pod linkiem https://www.helios.pl/35,Szczecin/BazaFilmow/Szczegoly/film/14326/Powrot-Bena.  

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA