Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Spędzaj Czas Kulturalnie. 08 - 21 lutego.

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Drodzy miłośnicy kultury, począwszy od tego tygodnia uruchamiamy cykl poświęcony wydarzeniom, jakie będą się odbywać w Stargardzkim Centrum Kultury.

Spędzaj Czas Kulturalnie.  08 - 21 lutego.
Materiał sponsorowany
Będzie to coś w rodzaju kulturalnej pigułki, w której znajdą się informacje o premierach filmowych, sztukach teatralnych, koncertach i wydarzeniach cyklicznych. Będziemy informować Was także o biletach na wydarzenia kulturalne, które pojawiły się w sprzedaży. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu śledzenie, co w dziedzinie kultury dzieje się w naszym mieście.
Przypominamy także, że wszystkie wydarzenia zamieszczamy w Kalendarium portalu.

Zaczynamy!
Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza miłośników dziesiątej muzy na seanse zaplanowane na okres od 8 do 21 lutego, a jest w czym wybierać:

Najmłodsi zwolennicy kina zapewne wybiorą się na któryś z trzech filmów: „Mia i biały lew”, „LEGO przygoda 2” lub „O psie, który wrócił do domu”.

Walentynki proponujemy obchodzić wraz z bohaterami znanej i lubianej, polskiej komedii „Planeta Singli”, tym razem w trzeciej już odsłonie lub sprawdzić co słychać po latach u bohaterów „Miszmasz czyli Kogel Mogel”.

W ofercie stargardzianie mają również utytułowany „Green Book”, zdobywcę 3 Złotych Globów i kilku innych nagród filmowych. Film nominowany jest również do nagrody Oscara w 5 kategoriach.

Kino studyjne zaprasza 13.02. na „Powrót Bena”, najnowszy film z udziałem Julii Roberts. W tej produkcji aktorka gra rolę, w jakiej jej jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać.

21. 02. szykuje się prawdziwy smaczek, gościem specjalnym Czwartkowych Spotkań Klubu Filmowego po projekcji filmu „Najlepszy” będzie Jerzy Górski.

SCK ma dla stargardzian również propozycję teatralną – 16.02. odbędą się dwa spektakle komedii kryminalnej „Szalone nożyczki”, a melomani 17.02. będą mieli okazję posłuchać kolejnego koncertu Orkiestry Camerata Stargard. Na obydwa wydarzenia są jeszcze bilety.

A na horyzoncie wydarzenia, na które są jeszcze dostępne bilety:
  1. Wieczór kabaretowy z Andrzejem Poniedzielskim
  2. Chcesz się bawić? Zadzwoń
  3. Alosza Awdiejew
  4. Kolacja pożegnalna
  5. Edyta Geppert


Szczegóły dostępne na stronach: http://sck.stargard.pl, http://kino.sck.stargard.pl, http://sck.stargard.pl/event/actual, https://web.facebook.com/stargardzkiecentrum.kultury/.

Przypominamy, że kasa SCK jest teraz czynna od godziny 11:00.

Szczegółowy plan imprez poniżej. Kliknięcie na plakat spowoduje jego powiększenie.
Czekamy na Państwa komentarze i uwagi o naszym nowym cyklu.


 


Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA