Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Lidl buduje i rekrutuje

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii w Stargardzie powstaje centrum dystrybucyjne niemieckiej sieci dyskontów Lidl.

Lidl buduje i rekrutuje
Pracę znajdzie w nim 200 osób, rekrutacja już się rozpoczęła.

Przy ul. Metalowej w PPNT powstaje 11 centrum dystrybucyjne sieci Lidl. - Będzie ono jednym z najnowocześniejszych obiektów magazynowych naszej sieci w Europie. Jest to obiekt dwukondygnacyjny, na który składa się parter o powierzchni 44 tys. mkw oraz piętro o powierzchni 14 tys. mkw.- mówi Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska. - Sieć Lidl Polska systematycznie rozwija się w sposób organiczny. W chwili obecnej posiadamy ponad 630 sklepów, obsługiwanych przez 10 centrów dystrybucyjnych ulokowanych w całej Polsce- dodaje.

Centrum Dystrybucyjne w Stargardzie będzie odpowiedzialne za dostarczanie towaru do około 60 sklepów Lidl, a zatrudnienie znajdzie w nim ponad 200 osób. Rekrutacja już się rozpoczęła. Obecnie do stargardzkiego centrum sieć poszukuje pracownika magazynu/pracownika biurowego, specjalistę ds. technicznych oraz specjalistę ds. gospodarki paletowej.

Magazyn w Stargardzie będzie nowoczesną inwestycją pod względem innowacyjnych technologii. Zastosowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań umożliwi ubieganie się o prestiżowy certyfikat LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). W obiekcie zastosujemy instalację fotowoltaiczną, system wykorzystania wody deszczowej (tzw. "wody szarej") w instalacjach sanitarnych i do nawadniania zieleni, instalację odzysku ciepła z wentylacji oraz chłodnictwa, energooszczędne oświetlenie (LED), naturalne czynniki chłodnicze w instalacji chłodniczej i wiele innych, ekologicznych rozwiązań.

Zakończenie budowy planowane jest na jesień 2019 roku, a dostawy z magazynu rozpoczną się na przełomie 2019 oraz 2020 roku.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA