Dzisiaj jest: 25.5.2019, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Znamy szczegóły dzisiejszej wizyty Mikołaja na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Stumilowym Lesie.

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

6 grudnia to wyjątkowo pracowity dzień dla Mikołaja, tym bardziej miło nam poinformować mieszkańców Stargardu, że właśnie w naszym mieście, na Jarmar

Znamy szczegóły dzisiejszej wizyty Mikołaja na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Stumilowym Lesie.
Materiał sponsorowany
6 grudnia to wyjątkowo pracowity dzień dla Mikołaja, tym bardziej miło nam poinformować mieszkańców Stargardu, że właśnie w naszym mieście, na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Stumilowym Lesie, Mikołaj wraz ze swoją świtą zgodził się spędzić całe dzisiejsze popołudnie.

Stumilowy Las zaprasza wszystkie dzieci już od 12:00 na zabawy z animatorem.  O 14:00 mikrofon przejmie Konrad Traczyk z lokalnej rozgłośni radiowej, który przygotował na dziś mnóstwo konkursów z nagrodami.

O 17:00 organizatorzy zapraszają na koncert Zespołu Switanok.

Przez cały czas Mikołaj będzie obdarowywał upominkami wszystkie dzieci.

Oczywiście, jak każdego dnia na odwiedzających Jarmark Bożonarodzeniowy w Stumilowym Lesie czekają zwierzęta w żywej szopce, świąteczne ozdoby i smakołyki na jarmarkowych stoiskach.

Organizatorzy już teraz zapraszają również na weekendowe atrakcje. W sobotę na jarmarku znowu będzie rozbrzmiewała muzyka na żywo.

 

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Art Festiwal 2019 – GALERIA. Cz.1