Dzisiaj jest: 24.5.2019, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Jarmark Bożonarodzeniowy w Stumilowym Lesie - otwarcie

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Stumilowym Lesie

Jarmark Bożonarodzeniowy w Stumilowym Lesie - otwarcie
Materiał sponsorowany
 
Jak już pisaliśmy, w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Stumilowym Lesie i potrwa do końca grudnia, obfitując w wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych dla mieszkańców naszego miasta.

W dniu otwarcia Jarmarku na Gdańską 2 przybędzie kolorowy, świąteczny korowód Mikołajów, Gwiazdorów, Śnieżynek, szczudlarzy, żonglerów i połykaczy ognia, a po zapadnięciu zmroku zabłysną światełka na pięknej ośmiometrowej choince.

Przez cały grudzień na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Stumilowym Lesie będzie można spotkać się ze zwierzętami w żywej szopce. Swoją wizytę zapowiedziały już: osiołek, kucyk ze źrebiątkiem, owce i kozy. Niewątpliwą gratką będzie obecność owiec kameruńskich, zupełnie niepodobnych do tych, które znamy. Owce kameruńskie są krótkowłose i brązowe.
Atrakcją, zwłaszcza dla najmłodszych będzie możliwość karmienia zwierząt przygotowanymi przez hodowców warzywami.

Maluchy będą też mogły pojeździć na kucyku.

Centrum Ogrodnicze Stumilowy Las zaprasza również na przygotowywane Mikołajkowe atrakcje, o których jeszcze szczegółowo będziemy informować na portalu e-stargard.pl.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Art Festiwal 2019 – GALERIA. Cz.1