Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

KS Spójnia Stargard - SMS Police: z Policami bez punktów.

W sobotnie popołudnie podczas 9 kolejki II ligi kobiet, siatkarki KS Spójnia podjęły u siebie SMS Police .

Z góry wiadomo było, że spotkanie nie będzie należało do łatwych, jednakże z dużymi szansami na wygraną.

Kibice wypełnili halę, spiker przedstawił oba zespoły wraz z trenerami oraz skład sędziów spotkania. Po wszystkim zespoły ustawiły się i rozległ się pierwszy gwizdek. Niestety w 1 i 2 secie po zaciętej walce Spójnia Stargard przegrała z dobrze dysponowanym zespołem SMS Police. Wyglądało to już źle, ale w 3 secie przy dłuższym okresie gry  punkt za punkt, w końcówce nasza drużyna odskoczyła po wygraną. Zaczął się więc 4 set. Wszyscy kibice Spójni liczyli na wygraną co dałoby dogrywkę w   tie-breaku. Początek seta to punkt straty lub dwa do rywala i odrabianie strat. Niestety w późniejszej fazie seta siatkarkom z Polic udało się odskoczyć i set zakończył się porażką naszych biało – bordowych. W ogólnym rozrachunku mecz zakończył się niestety porażką 1:3.

Teraz Spójnia zaczyna serię  3 meczy wyjazdowych kolejno w Poznaniu, Malborku i Bydgoszczy. Później Stargardzianki pauzują. Da to czas na regenerację sił.

Najbliższy mecz w Stargardzie 8 grudnia 2018 r. w którym podejmować będziemy  UKŻPS Kościan.