Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

KS Spójnia Stargard - SMS Police: wygrać z groźnym rywalem

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Przed siatkarkami Spójni Stargard ostanie z serii 2 spotkań u siebie .

KS Spójnia Stargard - SMS Police: wygrać z groźnym rywalem
Rywalem będzie SMS Police.

Sobotni pojedynek rozpocznie 9 kolejkę II ligi siatkarskiej kobiet. Siatkarki Spójni Stargard po fenomenalnym, zaciętym meczu z Gedanią Gdańsk i wygraną w czterech setach 3:1 wskoczyły na 6 miejsce z dorobkiem 10 punktów.
Przed meczem 8 kolejki nikt by się nie spodziewał wygranej, ponieważ Gedania Gdańsk zajmowała 2 miejsce w tabeli. Było wiadomo, że mecz nie będzie należał do najłatwiejszych. Pojedynek przebiegał na korzyść Spójni, która zdobyła 2 pierwsze sety, niestety w 3 uległa Gedonii. Set czwarty w początkowej fazie to zacięta walka punkt za punkt. Na szczęście Spójnia odskoczyła w końcówce i wygrała. Po takim meczu u kibiców i zawodniczek na pewno wzrósł apetyt. Nie oznacza to jednak, że z rywalami niżej notowanymi w tabeli będzie łatwiej. SMS Police jest nie tylko o jedno miejsce niżej niż Spójnia z dorobkiem 10 punktów, ale również mają rozegrany o jeden więcej mecz . Dlatego gościom również będzie zależeć na wygranej. Przypomnijmy że w ubiegłym sezonie w starciach stargardzko - polickich zawsze górą były siatkarki SMS-u: wygrywając w Stargardzie 3:1 oraz w Policach 3:2.

Faworyta wskazać trudno lecz wszytko okaże się podczas meczu, na który serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję że kibice dopiszą.


KS Spójnia Stargard - SMS Police sobota 10.11.2018 godzina 16, hala Zespołu Szkół nr 2 "Ekonomik"
 

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA