Dzisiaj jest: 22.4.2019, imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Stargard i Stargardzianki w teledysku „One Night” DeeRiVee’a.

Dodano: 9 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Mariusz Drożdżyk występujący pod artystycznym pseudonimem DeeRiVee nagrał nowy teledysk do którego zaprosił tancerki ze Stargardu.

Stargard i Stargardzianki w teledysku „One Night” DeeRiVee’a.
Mariusz Drożdżyk występujący pod artystycznym pseudonimem DeeRiVee nagrał nowy teledysk do którego zaprosił tancerki ze Stargardu. Wydał go w jednej z największych wytwórni w kraju MyMusic Group Polska. Zdjęcia do teledysku zostały wykonane w Drawsku Pomorskim i Stargardzie. Artysta na plan zaprosił dwie tancerki szkoły tanecznej ze Stargardu - Save The Beat. Jedna z nich Agnieszka Gołofit-Sawicka brała udział w III edycji You Can Dance oraz wystąpiła na scenie z The Black Eyed Peas.

Plan zdjęciowy trwał kilka dni i był podzielony na kilka etapów. Pierwsza sesja odbyła się w studiu Deep Sesje, druga w Drawsku Pom na terenie Skate-Parku i ścieżki zdrowia, a sesja trzecia kręcona była w Stargardzie.

Środki na ten projekt Mariusz pozyskał od prywatnych firm: Monika Bogusz Stomatologia, Urządzenia chłodnicze e-vibo.pl, I.K Pokutyńscy.

W teledysku wzięło udział wiele osób, którzy dołożyli swoją cegiełkę i chciałbym im wszystkim podziękować – mówi Mariusz.
Szczególne podziękowania dla: Przemysław Bogusz, Monika Bogusz, Małgorzata-Paweł Pilarscy, Kazimierz Pokutyński, Katarzyna Matyga, Magdalena Matyga, Tomasz Hryniewicz, Dariusz Pędziszczak (FreeDron), Agnieszka Gołofit-Sawicka, Paulina Pakul, Sylwia Ratajczyk, Sylwia Drożdżyk, Adrian Mojsiewicz, Agnieszka Cygiel, Damian Bełczykowski, Marika Szulkowska, Iga Grażewicz, Pola Grajcewicz, Marcin Papis, Karol Ptak, Tomasz Gozdan, Wioleta Szczecińska, ZOK – Złocieniecki Ośrodek Kultury.

Biografia artysty:
Producent, dj, organizator imprez. W 2005 roku rozpoczął swoją przygodę muzyczną grając na perkusji, a rok później odkrył potrzebę spełnienia siebie jako producent muzyczny. W 2008 r. wydał swoją pierwszą produkcję, a kolejna znalazła się na top listach sprzedaży w kilku sklepach muzycznych. Przez lata produkował różne gatunki muzyki elektronicznej, aż do teraz gdzie głęboko zakorzenił się w Deep House, House, Tech House. Jego produkcje można usłyszeć w polskich i zagranicznych stacjach radiowych, między innymi w Polskim Radiu Czwórka, BBC Radio 1, a także na szczycie listy przebojów House20PL w Muzycznym Radiu. Na swoim koncie ma kilka teledysków, które transmitowane były na stacjach ESKA TV, czy 4FunTv Dance. W 2016 roku otworzył własną wytwórnię Deepcloud Records. Wiele  materiałów wydanych w tej wytwórni otrzymało rekomendacje od największych sklepów muzycznych, między innymi: Beatport, Traxsource.
W jego dyskografii znajdziemy też hymn jednego z największych wydarzeń w Polsce (Festival ElectroCity), remixy grane w różnych klubach w Polsce oraz przez wielu DJ-ów na świecie. Mariusz wypuścił także 3 single wydane przez jedną z największych wytwórni muzycznych w naszym kraju "MyMusic Group". (One Night, Tell Me Who I Am, Vertical Horizons)
Jako DJ działa od 2006 roku. Zagrał między innymi w takich klubach jak: Ambasada - Łódź, Heya - Szczecin, Champion - Chojna, Pinokio - Szczecin, Eclipse – Stargard, Złota Rybka -  Ińsko. Obecnie można go spotkać w lokalu Nuta Smaku w Łobzie. W jego setach przewijają się różne style od funky house po mocniejsze końcówki tech house'owe.

 
Link do teledysku: https://www.youtube.com/watch?v=AF17pIt3Pe4
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Spójnia Stargard - Arged BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. GALERIA