Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Premiery kinowe na weekendy czerwcowe

Dodano: 8 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Urozmaiceniem dla licznych imprez plenerowych, które rozpoczynają letni sezon mogą być wieczorne wyjścia do kina.

Premiery kinowe na weekendy czerwcowe
Urozmaiceniem dla licznych imprez plenerowych, które rozpoczynają letni sezon mogą być wieczorne wyjścia do kina. A w ciągu najbliższych dwóch tygodni nie zabraknie ciekawych premier, jak chociażby długo wyczekiwana „Zimna wojna”.

Sprawdźmy zatem, co jeszcze szykują dla nas kina.
  1. ZIMNA WOJNA
Kiedy: 08.06
Gatunek: Dramat
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Helios, Multikino

Dzieło Pawła Pawlikowskiego nagrodzone tegoroczną Złotą Palmą na Festiwalu Filmowym w Cannes za najlepszy film. Historia wielkiej miłości w tle z wydarzeniami politycznymi z lat 50. Główni bohaterowie: Zula i Wiktor muszą pokonać wiele przeszkód na drodze do swojego szczęścia. Na ekranie zobaczymy: Joannę Kulig, Agatę Kuleszę, Tomasza Kota i Borysa Szyca.

 
  1. JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLESTWO
Kiedy: 08.06
Gatunek: Science-fiction, przygodowy
Gdzie: Helios, Multikino

Widzowie powrócą do zamkniętego parku dinozaurów, który przez 4 lata po dewastacji przez dinozaury przestał funkcjonować. Jednak teraz życie jego mieszkańców zostaje zagrożone w wyniku erupcji wulkanu. Główni bohaterowie Clare i Owen stawiają sobie za cel uratować jak najwięcej stworzeń. Okazuje się jednak, że katastrofa ta wywołana się przez samą naturę, aby świat powrócił do stanu z czasów prehistorycznych.  

 
  1. CZUWAJ
Kiedy: 08.06
Gatunek: Thriller
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino

Obraz współczesnej młodzieży i nurtujących ją problemów przedstawiony przez reżysera Roberta Gilińskiego. Grupa harcerzy wyjeżdża na obóz, podczas którego dochodzi do nieprzewidzianych zdarzeń. Widzowie na ekranie zobaczą dwa skrajne światy, z których pochodzą młodzi ludzie i ich światopogląd. Komendant, który połączył obie grupy ze sobą nie spodziewał się, że spotkanie będzie tak brzemienne w skutkach.   

 
  1. KOCHAJĄC PABLA. NIENAWIDZĄC ESCOBARA
Kiedy: 15.06
Gatunek: Biograficzny, dramat, kryminał
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Multikino

Film na podstawie książki Virgini Vallejo o tym samym tytule. Historia zauroczenia słynnego barona narkotykowego w popularnej w latach 80. kolumbijskiej dziennikarce telewizyjnej. Jedno spotkanie sprawi, że kobieta nieświadomie wkroczy do przestępczego świata. W głównych rolach zobaczymy znany filmowy duet: Penélope Cruz oraz Javiera Bardem.

 
  1. I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ
Kiedy: 15.06
Gatunek: Komedia romantyczna
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Multikino

Leonardo jest milionerem, który uwielbia obnosić się ze swoim bogactwem w otoczeniu pięknych kobiet. Przywiązuje obsesyjną uwagę do pieniądza, a jego skąpy charakter daje się we znaki Kate – sprzątaczce na jachcie. Gdy mężczyzna w trakcie wypadku traci pamięć postanawia ona zrewanżować się za dotychczasowe zachowanie. Wmawia Leonardowi, że jest jej mężem i ojcem trójki dzieci. Problem jednak pojawia się, gdy mężczyzna zaczyna odnajdywać się w nowej roli.

 
  1. ODLOTOWY NIELOT
Kiedy: 15.06
Gatunek: Animacja
Gdzie: Stargardzkie Centrum Kultury, Pionier, Helios

Propozycja dla najmłodszych. Ptaszek Franek, to młody pisklak, który uczy się latać. Podczas jednej z lekcji zostaje złapany przez złośliwego wiejskiego kocura. Gdy jednak zostaje uznany za zaginionego jego rodzina odlatuje do ciepłych krajów. Aby przetrwać zimę Franek musi po pierwsze uciec od złego kocura, a następnie dotrzeć do Rajskiej Doliny, gdzie są jego najbliżsi. To będzie czas, w którym pisklak będzie musiał szybko dorosnąć.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
JE T'AIME MAMIE, JE T'AIME PAPI - GALERIA