Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

PO DŁUGIM WEEKENDZIE – BEZPIECZNIE NA DROGACH, JEDNAK ALARMUJEMY W SPRAWIE UTONIĘĆ!

Dodano: 9 miesięcy temu

Większa niż zazwyczaj liczba policjantów czuwała nad bezpieczeństwem podczas minionego, przedłużonego dla wielu weekendu.

PO DŁUGIM WEEKENDZIE – BEZPIECZNIE NA DROGACH, JEDNAK ALARMUJEMY W SPRAWIE UTONIĘĆ!
Zachodniopomorscy funkcjonariusze szczególnym nadzorem objęli drogi w województwie oraz miejsca przeznaczone do rekreacji i wypoczynku.

Pomimo zwiększonego ruchu, od środy (30 maja br.) do niedzieli włącznie (3 czerwca br.) w Zachodniopomorskiem nikt w wyniku łącznie 12 wypadków drogowych nie zginął, 16 osób zostało rannych.

W powiecie stargardzkim w miniony weekend zaistniał jeden wypadek i 16 kolizji. Dwie osoby odniosły niegroźne obrażenia. Stargardzcy mundurowi zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących.

Niestety, pomimo apeli o zachowanie rozwagi podczas kąpieli, w naszym regionie w wymienionych dniach utonęły 3 osoby. Trzecią ofiarą okazał się zaginiony w niedzielę 16 latek którego ciało z wody wczoraj około godz. 16 wyłowili nurkowie szczecińskiego Wopr-u.

Nie ustajemy w nagłaśnianiu problematyki bezpiecznego spędzania czasu nad i w wodzie. Szczególnie, że sezon na taką formę wypoczynku tak naprawdę przed nami.
Źródło: Policja Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
JE T'AIME MAMIE, JE T'AIME PAPI - GALERIA