Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wielka feta w Stargardzie. Spójnia świętowała z kibicami

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

W Teatrze Letnim odbyła się oficjalna uroczystość, w czasie której zespół Spójni Stargard spotkał się z kibicami. Wspólnie świętowano awans do Energa Basket Ligi.

Wielka feta w Stargardzie. Spójnia świętowała z kibicami
Nie zabrakło rac i fajerwerków. Była również okazja żeby oblać się szampanem. Takiej możliwości niestety nie było bezpośrednio po meczu w Łańcucie. Niespodzianką dla fanów było również 20 piłek z autografami. Z pewnością szczęśliwcy, którzy złapali taki prezent będą mieli niezwykłą pamiątkę z tego niezwykłego sezonu.

Podziękowaniom nie było końca. - Marzenia się spełniają. W ślad za tymi marzeniami poszła ciężka praca na treningach. Tysiące przejechanych kilometrów, 42 mecze rozegrane w lidze. To jest ogromny wysiłek. Dziękuję całemu zespołowi i trenerom. Dziękuję władzom miasta za przychylność, wsparcie i zawsze dobre słowo - powiedział prezes Spójni Stargard, Tadeusz Gutowski.

- Zawsze towarzyszyła nam wiara, że jesteśmy w stanie osiągnąć sukces oparty na pracy. To nie był przypadek. Wygraliśmy rundę zasadniczą i przebojem przeszliśmy fazę play-off. Dzisiaj jeszcze świętujemy a już jutro zgasną fajerwerki, konfetti opadną. Przystępujemy do ciężkiej pracy nad nowym sezonem. Trochę nas ta przyszłość niepokoi, ale myślę, że przy wsparciu państwa (kibiców przyp. Red) i pana prezydenta damy radę - dodał prezes klubu, który za kilka miesięcy oficjalnie powróci na salony.

Radości nie krył również trener Krzysztof Koziorowicz. - Na pewno najlepsi kibice w Polsce. Dziękuję wam serdecznie. Cieszy mnie bardzo, że nam się udało awansować po tylu latach. Tym bardziej, że to odbyło się w Stargardzie w moim rodzinnym mieście. Naprawdę mam podwójną satysfakcję. Szczególne podziękowania chciałem odnieść do chłopaków z zespołu. Praca z nimi była dla mnie wielką przyjemnością. Chciałem przede wszystkim podziękować swojej żonie. Ona często przeżywała moje mecze bardziej niż ktokolwiek - podkreślił szkoleniowiec, który wprowadził biało-bordowych do EBL.

Po oficjalnej części fani mieli możliwość żeby osobiście pogratulować wszystkim bohaterom historycznego awansu oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do Galerii - tutaj i obejrzenia video:

 
 
 
 
 

 
 
Materiał sponsorowany
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA