Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Perełki filmowe w SCK – Serce miłości

Dodano: rok temu Autor:

Spotkanie wielbicieli Kina Studyjnego w najbliższą środę 14 lutego odbędzie się w klimacie miłości, bo jakżeby inaczej w Walentynki.

Perełki filmowe w SCK – Serce miłości
Na ekranie widzowie zobaczą polską produkcję „Serce Miłości”.

Czy miłość można zamknąć w ramach sztuki? Czy emocje mogą całkowicie podlegać naszej kontroli, tak samo jak prace artystyczne? Na to pytania niesie odpowiedź Łukasz Ronduda w wyreżyserowanym dramacie „Serce miłości”.

Film przedstawia urywki z życia dwójki zakochanych – Zuzanny i Wojciecha, w których role wcielili się Justyna Wasilewska oraz Jacek Poniedziałek. Wydawać by się mogło, że historia niczym nie różniąca się od innych. A jednak. Obydwoje bowiem są artystami i społecznymi outsiderami. Wyróżnia ich nie tylko sposób bycia, ale również wygląd. Chodzą podobnie ubrani i na dodatek mają ogolone głowy. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak własne klony. Czy jest to także wyraz ich artystycznych dusz?

W życiu codziennym wydaje im się, że w wszystko można kontrolować, tak samo jak przy tworzeniu własnych projektów. Ale czy naprawdę? Czy wzajemne emocje także da się zawsze ujarzmić?

Dzieło otrzymało nagrodę specjalną na Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles w ubiegłym roku.

Już dziś zapraszamy na pokaz filmu w środę o godz. 18.30. Bilety w cenie 14 zł dostępne są na stronie internetowej Stargardzkiego Centrum Kultury http://kino.sck.stargard.pl/film/Kino_Studyjne#gth oraz w kasie kina.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA