Dzisiaj jest: 18.1.2019, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Areszt dla dwóch stargardzian za posiadanie i sprzedaż narkotyków.

Dodano: rok temu

.

Areszt dla dwóch stargardzian za posiadanie i sprzedaż narkotyków.
Dnia 8 lutego 2018 r. na wniosek Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach, Sąd Rejonowy w Stargardzie zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy wobec dwóch podejrzanych mężczyzn, którym zarzuca się popełnienie przestępstw o charakterze narkotykowym.

W toku prowadzonego postępowania ustalono dotychczas, że podejrzany Damian Ż. w dniu 6 lutego 2018 r. w Stargardzie posiadał znaczną ilości środków odurzających w postaci marihuany o łącznej wadze 74,264 grama, a ponadto substancję psychotropową w postaci tabletki ekstazy. W związku z powyższym usłyszał on zarzut z art. o przeciwdziałaniu narkomanii mówiący o posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Drugiemu podejrzanemu mężczyźnie zarzucono natomiast posiadanie marihuany o łącznej wadze 8,329 grama, a ponadto udzielanie w celu osiągnięcia korzyści majątkowej innej osobie narkotyków w postaci marihuany.

Obaj sprawcy zostali zatrzymani i na wniosek prokuratora tymczasowo aresztowani. Za zarzucane podejrzanym czyny grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Źródło: MojeInfo24.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
27. Finał WOŚP - GALERIA