Dzisiaj jest: 9.12.2018, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Podsumowanie działań „MONITORING” w Stargardzie

Dodano: rok temu

W dniu 11 stycznia na terenie miasta odbyły się działania „monitoring”,

Podsumowanie działań „MONITORING” w Stargardzie
których celem było przyjrzenie się szczegółowo wykroczeniom popełnianym przez kierujących w rejonie przejść dla pieszych, jak również wykroczeniom popełnianym przez pieszych.
 
Funkcjonariusze stargardzkiej drogówki akcję przeprowadzili w godzinach porannych, gdy ruch na drogach jest zwiększony. Mundurowi wsparci o dodatkowe oczy miejskiego monitoringu realizowali zadania dotyczące wykroczeń popełnianych wobec pieszych przez kierujących, jak również samych pieszych. Podczas działań prowadzono również profilaktykę mającą na celu uświadomienie obu stronom jakie zagrożenie niesie za sobą ignorowanie przepisów ruchu drogowego.
 
Mimo wcześniejszych informacji na temat zaplanowanych działań ujawniono kierujących, którzy łamali przepisy ruchu drogowego oraz  pieszych przechodzących w miejscu niedozwolonym, dlatego część interwencji zakończyła się nałożeniem represji na sprawców wykroczeń.
 
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego stargardzkiej komendy zapowiadają dalsze działania promujące zdrowe zasady poruszania się zarówno pieszych jak i kierujących.
  
st. asp. Krzysztof Wojsznarowicz

 
Źródło: KPP Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Świątecznie na Rynku Staromiejskim - GALERIA