Dzisiaj jest: 21.2.2019, imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Wyróżnienia dla policjantów za wzorową pracę

Dodano: rok temu

Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie insp. Jacek Cegieła nagrodził funkcjonariuszy i pracowników policji za dobrze wykonaną pracę.

Wyróżnienia dla policjantów za wzorową pracę

Gratulacje oraz promesy wręczone zostały w Sali Konferencyjnej w KWP w Szczecinie przy ul. Małopolskiej.

Szef zachodniopomorskiej Policji wyróżnił wczoraj ponad dwudziestu pracowników i policjantów z różnych pionów służby z całego garnizonu. Na spotkaniu omówione zostały osiągnięcia obecnych na sali funkcjonariuszy, a następnie komendant wojewódzki przekazał promesy wraz z gratulacjami.
 

Po wręczeniu wyróżnień przy skromnym poczęstunku był czas na krótką wspólną rozmowę.
 

Nagrodzeni zostali policjanci m.in. z komisariatu w Mierzynie, którzy włączyli się do pościgu transgranicznego, w efekcie którego zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za włamania i kradzieże dwóch samochodów osobowych.
 

Wyróżnieni zostali również funkcjonariusze z OPP w Szczecinie za ujawnienie kierowcy, który kierował pojazdem po narkotykach, a do tego posiadał przy sobie ponad 200 gramów narkotyków.
 

Również funkcjonariusze z OPP w Szczecinie odebrali promesy za zatrzymanie trzech sprawców pobicia mężczyzny. Napastnicy byli bardzo brutali. Uderzali i kopali pokrzywdzonego, mimo że ten leżał na ziemi i nie miał siły się bronić. W wyniku pobicia doznał on wielu obrażeń ciała. Policjanci wytypowali napastników w trakcie przeszukiwania ulic po zdarzeniu. Dzięki ich czujności zostali zatrzymani, a później rozliczeni. Wobec jednego z nich został zastosowany tymczasowy areszt.
 

Koleni funkcjonariusze, którzy odebrali promesy, są z Wydziału Prewencji KWP w Szczecinie. Wyróżnieni zostali w związku z działalnością profilaktyczną za zaangażowanie i udział w cyklu filmów profilaktycznych „Aktywny i Bezpieczny Senior”.
 

Wszystkim wyróżnionym na zakończenie spotkania złożone zostały życzenia dalszych sukcesów zawodowych oraz powodzenia w życiu osobistym.

podkom. Mirosława Rudzińska

Źródło: KWP Szczecin
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny – Glissando na ślizgawce. GALERIA