Dzisiaj jest: 14.12.2017, imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

Namaluj czyste powietrze

Dodano: 2 tygodnie temu

Zapraszamy stargardzkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie „Czyste powietrze w naszym mieście”.

Namaluj czyste powietrze
Zapraszamy stargardzkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie „Czyste powietrze w naszym mieście”. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Stargardu, a do wygrania jest sprzęt elektroniczny.

Prace plastyczne, w zamkniętej kopercie opatrzonej tytułem konkursu: „Czyste powietrze w naszym mieście”, należy złożyć do 15 grudnia w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane.
Każda szkoła, chętna do wzięcia udziału w konkursie, może zgłosić maksymalnie 5 prac, a autorem każdej z nich musi być inny uczeń.
Organizator – Gmina Miasto Stargard - zapewnia nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Za I miejsce - tablet, za II miejsce - głośnik Bluetooth, za III miejsce - powerbank. Dodatkowo wyróżnionych zostanie siedem najciekawszych prac, a ich autorzy otrzymają książki przyrodnicze.

Ogłoszenie wyników nastąpi 20 grudnia, za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Wszystkie niezbędne informacje o konkursie znajdują się w załączniku REGULAMIN.

Konkurs organizowany jest w ramach przedsięwzięcia „Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”, realizowanego z dofinansowaniem WFOŚiGW w Szczecinie.

ico
REGULAMIN
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.