Dzisiaj jest: 18.10.2018, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

16. Miejski Konkurs Języka Angielskiego

Dodano: rok temu

16. Miejski Konkurs Języka Angielskiego za nami. 18 uczniów stargardzkich szkół podstawowych z klas 4-7 rywalizowało o tytuł najlepszego "anglisty".

16. Miejski Konkurs Języka Angielskiego
Nad konkursem pieczę sprawowali Panowie: Patryk Gogołek i Michał Baran ze Szkoły Języka Angielskiego proacademy.pl i Pan Maciej Dura-Pomarański z MDK Stargard. Szkoła Języka Angielskiego proacademy.pl już drugi rok z rzędu jest współorganizatorem konkursu, którego pomysłodawcą przed laty był Pan Jacek Jankowski z MDK Stargard. Miejski Konkurs Języka Angielskiego odbywa się pod Patronatem Prezydenta Miasta Stargard.
 
Najlepsza okazała się Marika Kwiatkowska z SP 4, drugie miejsce zdobyła Adrianna Borucka z SP 1 a trzecie Aleksandra Szcześniak z SP 1. Uczniom ale również rodzicom i nauczycielom serdecznie gratujemy!

Przed nami uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w Urzędzie Miejskim. Będzie to wyjątkowa chwila, bo Zwycięscy otrzymają gratulacje nie tylko od Organizatorów ale przede wszystkim od Pani Ewy Sowy - zastępcy Prezydenta Miasta Stargard.
 
Foto: Maciej Dura-Pomarański
https://photos.app.goo.gl/6RQ3Xf45QgpBILAA2
 

 
Źródło: MDK Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wisola - wspomnienie z pleneru. GALERIA