Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Remis na własne życzenie

Dodano: 7 lat temu

Błękitni Stargard w pierwszym tegorocznym meczu zremisowali przed własną publicznością 2:2 z ROW 1964 Rybnik.

Mecz nie ułożył się dobrze dla naszej drużyny. Już w 8 minucie spotkania po błędzie w środkowej części boiska z piłką urwał się Przemysław Brychlik i strzałem przy lewym słupku pokonał Marka Ufnala. Błękitni długo dążyli do wyrównania, które udało się dopiero pod koniec meczu.

W 81 minucie po faulu w polu karnym bramkę z rzutu karnego strzelił Maciej Liśkiewicz. Trzy minuty później pięknym strzałem popisał się Bartosz Flis i wyprowadził Błękitnych na prowadzenie. Gdy wydawało się, że trzy punkty pozostaną w Stargardzie w doliczonym czasie gry zdeterminowani zawodnicy ROW Rybnik po kolejnym prostym błędzie w defensywie naszych zawodników doprowadzili do wyrównania i wywalczyli jakże cenny punkt.

Błękitni Stargard 2-2 ROW 1964 Rybnik

Maciej Liśkiewicz 81 (k), Bartosz Flis 84 - Przemysław Brychlik 8, Sebastian Musiolik 90

Błękitni: 1. Marek Ufnal - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 7. Maciej Liśkiewicz, 24. Rafał Gutowski - 18. Wojciech Fadecki, 2. Patryk Baranowski (74, 6. Filip Karmański), 10. Bartosz Flis, 16. Patryk Skórecki (90, 14. Robert Brzęczek), 8. Mateusz Czapłygin (74, 17. Maciej Więcek) - 20. Michał Magnuski (63, 3. Piotr Wojtasiak).

ROW 1964: 22. Daniel Kajzer - 2. Jan Janik, 5. Dawid Bober, 31. Marián Jarabica, 11. Dawid Gojny - 97. Dominik Budzik (74, 16. Damian Koleczko), 15. Szymon Jary, 8. Mariusz Zganiacz (86, 13. Kamil Spratek), 86. Sebastian Musiolik, 4. Paweł Jaroszewski (60, 10. Sebastian Siwek) - 89. Przemysław Brychlik (83, 9. Mariusz Muszalik).

żółte kartki: Szymusik, Liśkiewicz, Wojtasiak, Karmański, Brzęczek - Bober, Zganiacz.

Widzów: 800

sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).

Za tydzień w sobotę 11 marca o godzinie 14:00 Błękitni zagrają w Tarnobrzegu z miejscową Siarką.

Źródło: Błękitni Stargard