Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Potrącenie rowerzysty i uderzenie w witrynę sklepową

Dodano: 4 lata temu

82-letni kierowca nissana potrącił rowerzystę, a 57-letnia kobieta swoim audi wjechała w witrynę zakładu usługowego.

Potrącenie rowerzysty i uderzenie w witrynę sklepową

Szczęśliwie żaden z uczestników nie doznał obrażeń zagrażających życiu.

Dzisiaj około godziny 8.00 w Stargardzie doszło do wypadku z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń 82-letni kierowca nissana zjeżdżając ze Szczecińskiej w Kościuszki nie dostrzegł przejeżdżającego przez przejście dla pieszych rowerzysty. Wskutek zdarzenia potrącony 83-letni kierowca jednośladu z obrażeniami na obserwację przetransportowany został do szpitala.

Natomiast wczoraj około godziny 11.00 w Stargardzie na ulicy Czarnieckiego doszło do kolizji, w której jeden z pojazdów zatrzymał się dopiero na witrynie zakładu usługowego. Według wstępnych ustaleń 31-letni kierowca Opla Astry jadąc ulicą Czernieckiego w stronę Bydgoskiej nie dostrzegł parkującego audi, którym poruszała się 57-letnia kobieta i uderzył w tył poprzedzającego pojazdu. Szczęśliwie w tym czasie nie było nikogo na chodniku w miejscu, gdzie wtoczyło się uderzone audi.

W obu przypadkach kierujący byli trzeźwi. Podejrzewanym sprawcom zdarzeń funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania. Ponadto mundurowi szczegółowo zebrali materiał dowodowy, który wkrótce trafi do sądu.

Źródło: KPP Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA