Dzisiaj jest: 25.5.2024, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Na zakończenie remis

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard w ostatnim tegorocznym meczu zremisowali na wyjeździe z Legionovią Legionowo 1:1 (1:1).

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Błękitni objęli prowadzenie w 37 minucie po bramce Wojciecha Fadeckiego. Niestety w doliczonym czasie gry pierwszej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale z bliskiej odległości Marka Krotofila gospodarze doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie zarówno Legionovia jak i Błękitni mogli pokusić się o zwycięstwo. Obu drużynom zabrakło precyzji w wykończeniu dogodnych sytuacji.

Przed nami przerwa zimowa. O planach i przygotowaniach na ten okres będziemy Państwa informować na bieżąco. Kolejny mecz ligowy Błękitni zagrają dopiero 4 marca 2017 roku. W Stargardzie będą podejmować ROW 1964 Rybnik.

Legionovia Legionowo 1-1 Błękitni Stargard

Marek Krotofil 45 - Wojciech Fadecki 37

Legionovia: 33. Sebastian Madejski - 16. Mikołaj Grzelak, 23. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 3. Daniel Kutarba - 26. Krystian Wójcik (65, 14. Arkadiusz Madeński), 17. Patryk Koziara, 8. Sebastian Milewski (81, 25. Ernest Dzięcioł), 6. Michał Płonka, 22. Wojciech Kalinowski (74, 10. Mateusz Kwiatkowski) - 20. Arkadiusz Ciach (80, 9. Ivan Jovanović).

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek (67, 8. Maciej Kazimierowicz), 6. Filip Karmański (83, 23. Mateusz Czapłygin), 11. Paweł Lisowski, 10. Bartosz Flis (46, 3. Piotr Wojtasiak), 18. Wojciech Fadecki - 20. Michał Magnuski (63, 9. Sebastian Inczewski).

żółte kartki: Milewski, Koziara - Gutowski, Lisowski, Wojtasiak.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Źródło: Błękitni Stargard