Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka

Błękitni rozgromili Gryf Wejherowo

Dodano: 8 lat temu

Błękitni Stargard w ostatnim tegorocznym meczu przed własną publicznością rozgromili Gryf Wejherowo 6:1 !

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Błękitni po bramkach Gutowskiego, Szymusika, Lisowskiego i Flisa prowadzili do przerwy 4:1. Po przerwie tradycyjnie joker Błękitnych Sebastian Inczewski kilka minut po wejściu na boisku dołożył kolejne dwie bramki i ustalił wynik spotkania. Za tydzień Błękitni zagrają ostatni mecz w tym roku. Na wyjeździe zmierzą się Legionovią Legionowo.

Błękitni Stargard 6-1 Gryf Wejherowo

Rafał Gutowski 3, Grzegorz Szymusik 22, Paweł Lisowski 43, Bartosz Flis 45, Sebastian Inczewski 82, 88 - Daniel Ciechański 5

Błękitni: (skład wyjściowy) 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 11. Paweł Lisowski, 6. Filip Karmański, 10. Bartosz Flis, 18. Wojciech Fadecki - 20. Michał Magnuski.

Gryf: (skład wyjściowy) 1. Dawid Leleń - 20. Przemysław Mońka, 5. Adrian Bednarski, 13. Paweł Brzuzy, 17. Maciej Dampc - 6. Dawid Tomczak, 16. Przemysław Czerwiński, 15. Piotr Kołc, 22. Piotr Łysiak, 8. Robert Chwastek - 14. Daniel Ciechański.

sędziował: Albert Różycki (Łódź).